Останнє інтерв'ю Ігоря Мосійчука перед арештом

місце для спілкування на політичні теми
Відповісти
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Останнє інтерв'ю Ігоря Мосійчука перед арештом

Повідомлення Олесь Вахній »


Інтерв`ю народного депутата України Ігоря Мосійчука котре він дав для сайту MonUA
Аватар користувача
ВераПална
Повідомлень: 1
З нами з: 12 жовтня 2015, 19:43
Звідки: Черкасы

Повідомлення ВераПална »

Сейчас Мосийчук находится под следствием. Кто еще не видел кадров, отснятых прокуратурой и продемонстрированных в Верховной Раде? Разве у кого-то возникли сомнения в виновности этого депутата?
Скорее всего, суд установит факт взяточничества и определит надлежащую меру наказания. Невозможно отрицать очевидные факты.
И поделом!!! :evil:
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

ВераПална писав:Сейчас Мосийчук находится под следствием. Кто еще не видел кадров, отснятых прокуратурой и продемонстрированных в Верховной Раде? Разве у кого-то возникли сомнения в виновности этого депутата?
Скорее всего, суд установит факт взяточничества и определит надлежащую меру наказания. Невозможно отрицать очевидные факты.
И поделом!!! :evil:
А Вам не показались те кадры наглым монтажом? Например асинхрон звука не вызывает сомнений? Я не на чьей либо стороне... Просто не люблю фейки и подставы.
---
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

А там дійсно монтаж. Спочатку нібито в офісі сидить, і рух губ в часі розмови не співпадає з тим що звучить. Потім запис з ресторану. І теж неспівпадає.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

я не думаю, що це монтаж. взагалі мені Мосійчук подобається ще менше за Ляшка. в те що вони разом - просто цю антипатію множить і об"єднує в одну велику антипатійну сутність.
також варто сказати, що Мосійчук на початку україно-російської війни був в Азові - щось по типу прес-секретаря чи говорящої голови.але його звідти "пішли".
Після тривалої піар-діяльності в Фейсбук заступника командира добровольчого батальйону "Азов" по зв'язках з громадськістю Ігоря Мосійчука, керівництво "Азова" відхрестилося від свого заступника. Про це йдеться на сторінці громадської організації "Соціал-Національна асамблея", новину передає Преса України.
...
«Ну що, виродки, попіарилися? Повідомили, бойові пі..араси - Ляшко і Мосійчук, що "Азов" з "Шахтарськом" штурмують Донецьк? Пораділи, мерзото? Вам, нікчемам, невідомо, що такі операції не роблять силами добровольців без підтримки армії і в "Фейсбуках" про це не кричать", - не стримав тоді емоцій Філатов.
Філатову я вірю більше ніж Мосійчуку.

подивіться ще раз

неспівпадіння може бути зв"язано з тим, що звук і відео писались окремо - на різні дівайси.

загалом ці "радикали" це рідкісні пустомелі і мудаки. їх немає чого захищати. як на мене то чим швидше з політичної арени України зникнуть - тим краще для українців буде.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Якби сказане вище ідповідало дійсності чи при\здив-би Білецький до Мосійчука на суд? А 13-го жовтня він був, обнімався з ним через грати, і довго про дещо спілкувались Так званий "розхід" був вимушеним Білецькому ставили умови Й задля того аби легалізувати "Азов" він вимушений був зіграти цю нібито "сварку" Стосунки (і дружні стосунки) з Мосійчуком у нього лишились
Щодо Філатова... Він не українець. То чи йому пашталакати про українців? Що він таке аби брехати і судити?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Олесь Вахній писав: Щодо Філатова... Він не українець. То чи йому пашталакати про українців? Що він таке аби брехати і судити?
а ви забули як Ярош з Філатовим обіймались? якби не команда Коломойського, то вас би ймовірно вже десь в лісі під Києвом "освободітелі" б прикопали тихенько...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Чи прикопали б, не знаю. І до чого тут Ярош? Обіймався і дообіймався. Послав їх на край географії. Доречі, так дообнімався з ними, що з "Правого Сектору" його найближчі друзі почали виходити.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Інтерв`ю з лікарні

Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Плануючи поставити народному депутатові Ігорю Мосійчуку кілька запитань, я не міг передбачити подій котрі відбулись незадовго по тому.
Станом справ на даний час, Мосійчук перебуває в київській лікарні ім. Шалімова. Нещодавно переніс операцію. Стан здоров`я - задовільний.
Показове затримання його у Верховній Раді у вересні нинішнього року, спричинило доситьжваву дискусію в українському суспільстві. 19.12.15. відвідав Ігоря в лікарні, й домовився про ще одне інтерв`ю. Орієнтовно 21-22, планую записати ще одну розмову з ним. Бажаючі поставити йому запитання - пишіть. Відповідь обов`язково почуєте
Відповісти

Повернутись до “Політика”