Міст спробував відновити посилання посилок в Крим.

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Міст спробував відновити посилання посилок в Крим.

Повідомлення Vo_Vik »

http://uapolitics.com/topic/19822-meest ... ki-v-krim/
Dear customers,
we resume delivery of individual packages to Crimea by air only, since the initial prohibition of mailing packages to Crimea has been lifted by the new guidance issued on January 30, 2015 .
Respectfully,
Administration
Meest-America, Inc

Вони вже тіпа відіграли все назад. І оперативно потерли свої повідомлення на Фейсбуці. Але як на мене це розвод, що передумали. В тіхаря будуть відправляти. Я особисто поки вирішив, що не буду користуватись мостом, поки не дізнаюсь прізвище керівника, який прийняв таке рішення і його подальшу кар’єру в мості.

Скинув цю історію в редакцію "Нового Шляху". Подивимось, що з того всього вийде.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

А як на рахунок скриншотів? Ну чому ніхто ніколи не зберігає в себе щось таке вжаливе? Час скопіпастити був а заскриншотити ні? :(
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Я сам вже лазив по кешу гугла шукаючи. Нажаль вони почистили до того як я новину почув.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Зберіг кеш гугла.
Вкладення
screen.jpg
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

а я не зовсім розумію, що поганого вони роблять. Наприклад, якби в мене були там родичі, я хочу відправити їм пакунок, чому я не можу це зробити?
HetmanNet
Повідомлень: 15
З нами з: 23 лютого 2015, 04:01
Звідки: Кременчук, Полтавська область, Україна
Подякували: 1 раз

Повідомлення HetmanNet »

smisha писав:а я не зовсім розумію, що поганого вони роблять. Наприклад, якби в мене були там родичі, я хочу відправити їм пакунок, чому я не можу це зробити?
Це палка з двох кінців, з одного допомога звичайним людям, з іншого кінця допомога загарбнику. Вдалою стратегією завжди було створення несприятливих умов для загарбника на захопленій території, це позбавляло інтересу та зацікавленості в утриманні в подальшому захоплених територій. Ціна такої стратегії це те що це погіршує умови тим хто не встиг покинути захоплені території, але це не привід відмовлятися від нього, бо цінність територій більша ніж людей що мешкають на ній. Та необов'язково полишати людей на тих територіях напризволяще, за можливості треба сприяти їхній міграції на вільні території. Це військова стратегія спрямована на збереження території країни для майбутніх поколінь та зменшення втрат в порівнянні з більш "гуманними" методами. Що правда ми цієї стратегії кепсько дотримуємося. Справа у тому, що будь-яка стратегія на зменшення втрат серед населення в поточний момент збільшує час впродовж якого відбуватимуться втрати, у результаті загальні втрати зростають до трьох разів.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

1. Це був міст US. Штати офіційно заборонили своїм компаніям ведення економічної діяльності на території Криму.
2. Штати дозволили доставку тільки гуманітарної допомоги. Міст планував займатись економічною діяльністю під виглядом гуманітарної допомоги. Адже вони не тільки доставляють посилки родичам, але і пересилають покупки зроблені в американських онлайн магазинах.
3. Вони оголосили що можлива тільки авіа доставка. Єдине авіа сполучення з Кримом на даний момент тільки через Москву. Відповідно адресація на посилках буде Росія, Крим.
4. Мої родичи і знайомі покинули окуповані території ще в березні 2014 . Перебування на окупованій території тільки підтверджує тезу фальшивого референдуму про бажання жити на території Росії.
5. Рік це достатньо часу, щоб визначитись чи тобі потрібна гуманітарна допомога чи ти бажаєш отримувати "в три разі більші російські пенсії".
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

нинішніми російськими фашистами рухають не економічні мотиви, тому і економічна протидія не дасть бажаного ефекту. Крим цінний українцями, татарами в тому числі, які там живуть. Тому і політику потрібно проводити відповідну, а не безтолково «карати». Якщо всі переберуться на материк, це створить тільки соціальне напруження і безробіття.

Єдиний спосіб повернути Крим - такий же, як використав путин - сила. Жоден законний наступник путина не піде на повернення Криму Україні, бо ця ідея просто не сприймається російською бидломасою. Військова капітуляція росії як держави, перенесення фронту на територію ворога - єдиний шлях до миру.
HetmanNet
Повідомлень: 15
З нами з: 23 лютого 2015, 04:01
Звідки: Кременчук, Полтавська область, Україна
Подякували: 1 раз

Повідомлення HetmanNet »

smisha писав:нинішніми російськими фашистами рухають не економічні мотиви, тому і економічна протидія не дасть бажаного ефекту. Крим цінний українцями, татарами в тому числі, які там живуть. Тому і політику потрібно проводити відповідну, а не безтолково «карати». Якщо всі переберуться на материк, це створить тільки соціальне напруження і безробіття.

Єдиний спосіб повернути Крим - такий же, як використав путин - сила. Жоден законний наступник путина не піде на повернення Криму Україні, бо ця ідея просто не сприймається російською бидломасою. Військова капітуляція росії як держави, перенесення фронту на територію ворога - єдиний шлях до миру.
Економічна протидія дає ефект, ще який. А загалом щоб брати силою треба вміти зважуватися на важкі стратегічні дії. Це одна з них. Руйнуючи інфраструктури можна створити складні умови для військ там і тим самим допомогти собі у силовому повернені. Побічний результат є, але він куди не суттєвіший ніж повернення Криму. Тож коли навчитеся приймати потрібні жертви, тоді зможете розмірковувати про застосування сили, інакше то марнування людських життів.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”