Друзі Путіна

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Не жили вони в тоталітарній державі. Тому і казяться
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:дурні студенти, або розумні путіноїди... просувають срср як борця із загниваючим капіталізмом, який заствляє бідних студентів вчитись і платити за це гроші. сересеролюбів багато серед іспанофонів. "Чегевара", і все таке... вони типу американців недолюблюють, бо вони винні у всіх бідах, а в росії бачать спасителя, який "осмілився дати відсіч америкосам".
треба таких совєтолюбів відправляти на стажування в табори типу ГУЛАГу.... не розумію чим їм штати завинили - живуть же вони чортій де від них, воєн з ними ніколи не мали, пачками їх не розстрілювали і в таборах не гноїли....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

от тому і зходять з розуму..... бо біди не знали.....

хочуть лікувати алкоголізм наркоманією...... :dash:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

А в Україні за комуністів взялись. І не на жарт здається.

Співробітники Служби безпеки затримали завербованих комуністів з Дніпропетровська, які за наказом російських спецслужб, готували у місті теракти і планували створити «Дніпропетровської народну республіку». Про це на брифінгу в середу, 1 квітня, повідомила речник СБУ Олена Гітлянська, передає кореспондент НБН.
http://nbnews.com.ua/ua/news/146831/

Служба безпеки України затримала трьох активістів Комуністичної партії України, зізналися у скоєнні 10 терористичних актів в Одесі. Про це на брифінгу в середу, 1 квітня, повідомила речник СБУ Олена Гітлянська, передає кореспондент НБН.
http://nbnews.com.ua/ua/news/146828/

Голова Комуністичної партії України Петро Симоненко буде затриманий відразу ж, як прибуде на територію України. Про це на брифінгу в середу, 1 квітня, заявила речник СБУ Олена Гітлянська, передає кореспондент НБН.
http://nbnews.com.ua/ua/news/146833/
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

San-Frankivsko писав:от таких друзів путлєра зустрів сьогодні в метро Беррі-Юкам....
Знову вони виперлись на вулицю проводити агітаційну роботу. Називається ця парашка BRICS (абревіатура до "бразилія-рашка-індія-китай-південна-фарика"), збирали підписи перехожих за приєднання Канади до цього союзу робін-гудів. Також просили грошей. Висів плакат щось типу "No World War 3", на репліку, що раша вже розпочала війну, із запалом відповідають, що це все українські нацисти. Назвіть хоч одного, кажу я. Ну там премєр-міністр, і цей, як його, Бандера, Тягнибок. Тичуть в руки папірець на якому - тут вам краще сісти, бо впадете - високий опус про гоніння кривавої хунти на не кого небудь, а на саму натаху вітренко, якщо ще памятаєте таку. Як написано в папірці "prominent Ukrainian economist and former member of parliament Dr. Natalia Vitrenko".
В перемішку до цього втирають про світову олігархічну хунту, яка збирається знищити людство, залишивши живими тільки один мільярд людей, а також про дрони та злого барака обаму, якйи нацьковує світ проти рашки. Я кажу, що путін сам постійно говорить, що штати і західний світ, в тому числі канада, де ви довбні живете, є його ворогом, у відповідь чую "Ні, путін такого ніколи не говорив".
Якщо десь їх побачите, не лінуйтесь, підійдіть і поясніть що вони працюють на фашистів і кров людей, вбитих ними, лежить на їхніх руках також.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Ех. Руки чешуться
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

smisha, а це росіяни були чи місцеві? і чи можна в такому випадку підкликати офіцера, типу, щоб перевірив, на якій-такій підставі ці особи займаються своєю самодіяльністю в публічному місці? раптом мені теж пощастить їй зустріти )
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я їх побачив на розі Ste-Catherine та Union. Було два хлопця і дівчина, років по 25. Дівчина можливо з Індії. Хлопці - не знаю, розмовляли англійською, один міг говорити французькою, можливо імігранти, але точно сказати не можу.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:
San-Frankivsko писав:от таких друзів путлєра зустрів сьогодні в метро Беррі-Юкам....
Знову вони виперлись на вулицю проводити агітаційну роботу. Називається ця парашка BRICS (абревіатура до "бразилія-рашка-індія-китай-південна-фарика"), збирали підписи перехожих за приєднання Канади до цього союзу робін-гудів. Також просили грошей. Висів плакат щось типу "No World War 3", на репліку, що раша вже розпочала війну, із запалом відповідають, що це все українські нацисти. Назвіть хоч одного, кажу я. Ну там премєр-міністр, і цей, як його, Бандера, Тягнибок. Тичуть в руки папірець на якому - тут вам краще сісти, бо впадете - високий опус про гоніння кривавої хунти на не кого небудь, а на саму натаху вітренко, якщо ще памятаєте таку. Як написано в папірці "prominent Ukrainian economist and former member of parliament Dr. Natalia Vitrenko".
В перемішку до цього втирають про світову олігархічну хунту, яка збирається знищити людство, залишивши живими тільки один мільярд людей, а також про дрони та злого барака обаму, якйи нацьковує світ проти рашки. Я кажу, що путін сам постійно говорить, що штати і західний світ, в тому числі канада, де ви довбні живете, є його ворогом, у відповідь чую "Ні, путін такого ніколи не говорив".
Якщо десь їх побачите, не лінуйтесь, підійдіть і поясніть що вони працюють на фашистів і кров людей, вбитих ними, лежить на їхніх руках також.
чоловіче милий. тобі це все треба було на смартфон записати і в ютуб викласти. це б в новинах потім сто відсотків показали....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Трамп заявив, що налагодить стосунки з Путіним, якщо стане президентом
Кандидат від Республіканської партії США Дональд Трамп висловив упевненість, що в разі обрання його президентом він порозуміється з главою Росії Володимиром Путіним, незважаючи на складнощі у відносинах між країнами.
Про це мультимільярдер заявив 30 липня під час візиту до Шотландії, де він відвідав турнір з гольфу British Open, передають "Українські новини" з посиланням на NBC.
"Думаю, я зможу порозумітися з Володимиром Путіним, так. Просто мені так здається ... Він ненавидить Обаму, Обама ненавидить його. У нас (Росії і США) неймовірно погані відносини", - зазначив Трамп.
Він додав, що зростанню напруженості посприяла кандидат на пост президента від Демократичної партії Хілларі Клінтон, яка з 2009 по 2013 рік обіймала посаду держсекретаря.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Крим відвідали французькі друзі рашистів - депутати партії Ніколя Саркозі «Республіканці»
«Протягом років Україна, вочевидь, недостатньо брала до уваги потреби Криму. Я зустріла представника кримських татар, який каже, що уряд України ухвалив рішення, що татари Криму можуть розмовляти своєю татарською мовою лише два дні на тиждень. Як можна цього вимагати від людей? Але реальність саме така, і ніхто про це не говорить», – заявила французька сенаторка Марі-Крістін Даллоз.
«Сільське господарство й промисловість у Криму застаріли, дороги й громадський транспорт там у поганому стані, а люди їздять на автомобілях, яким понад 25 років. Це зовсім не так, як у решті Росії», – пояснює депутат, яка вважає Крим частиною Росії. ( сенаторка Марі-Крістін Даллоз)
«Нині українська влада створює національну міфологію, – каже парламентар. – Десять років вони «українізовують» мову, щоб якомога більше відокремити її від російської. Хоча насправді це один народ. Тому я й засвідчую свою прихильність до Росії та французько-російських відносин. Крим ще за цариці Катерини Великої був російським, і вся російська історія – це відвойовування доступу до Чорного моря, а на сході – захист Європи від монголів. Для мене Крим без ніяких дискусій є російським». (сенатор Ніколя Дюік)
«Є зона, яка від початку була населена росіянами, чия мова й акцент трохи відрізнялися від російської, – каже Дюік. – Нині Київ проводить політику загального націоналізму. І це в державі, яка погрузла в боргах, яка є банкрутом і для якої Євросоюз – це «ні». ЄС не має жодного євро для України, якій треба до 80 мільярдів для відбудови її економіки». (сенатор Ніколя Дюік)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Можна зробити висновок, що якщо і в США і в Франції президентами стануть відповідно Трамп і Саркозі, що має велику ймовірність відбутись, Росія буде продовжувати військове втручання в Україні, а захід просто закриє на це очі.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Поки-що США з розумінням і прихильністю ставиться до проблем Украіни. Санкційний список США російських посадовців є ширшим, аніж ЄСівський. Якщо Трамп все це скасує, Росія просто знахабніє від безкарності
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Навіть не знаю в який розділ поставити. Москалі не хочуть італійського сиру. Втішаються своїм

Відповісти

Повернутись до “Політика”