Пошуки квартири в 2017

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Пошуки квартири в 2017

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Я ще не готовий купувати нерухомість і цього року на мпора переїжджати в більшу квартиру.
Знаю людей котрим дуже важливий доступ до громадського траспорту, школи, маркети і так далі.
Скажу одразу що для мене дуже важливий район. Мені здається що всюди є свій настрій і він буває дуже різний.

До прикладу роки 3-4 тому мені дуже подобалося гуляти ось тут
https://www.google.ca/maps/@45.4771184,-73.6056485,19z
Тоді шербрук там був чистенький, все було досить затишно і словами дуже важко передати настрій... Але це було щось досить позитивне і затишне. В один момент я зрозумів що саме неподалік від того перпехрестя було б чудово жити, було таке відчуття ніби я вдома.

кілька років тому ми ледь не зняли квартиру неподалік від того перехрестя. Реально я там обходив чи не з десяток квартир, на жаль (чи на щастя) надто пізно. На той час там здавались тільки маленькі, тісні квартирки. Ті 4.5 і 3.5 викликали у мене клаустрофобію.

Коли ми переїхали до беауоуебієну (тьху...!) Beaubien, 5 хвилин від СУМ, то були дуже раді тиші і затишку, не зважаючи на те що до роботи мені перти більше години. Та і шербрук той став виглядати якимось брудненьким і чомусь втратив свою привабливість в наших очах.

Коротше, знову настав час шукати нове житло і пригоди. В кого є які думки? Давайте разом ділитись враженнями від пошуків цього сезону :)
---
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Alex Diamantopulo писав:Коротше, знову настав час шукати нове житло і пригоди. В кого є які думки? Давайте разом ділитись враженнями від пошуків цього сезону :)
Можна хоча б перші 3 цифри індексу вашої роботи.
Вище ви написали що з Beaubien забирає більше години добиратися до роботи.
Мені з передмістя так само, до години, але ж в нашому селі ціни оренди зовсім інші :)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Мені подобається Île des Soeurs, недалеко від центру, 20 хв на авообусі. Багато зелені, мало трафіку.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

9800 Cavendish. Відстань не велика але якщо громадським транспортом, то 1:15 в середньому займає. Якщо авто то в середньому 40 хвилин із-за трафіку. Вночі я до роботи доїжджаю за 25 хвилин.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
---
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Alex Diamantopulo писав:9800 Cavendish. Відстань не велика але якщо громадським транспортом, то 1:15 в середньому займає. Якщо авто то в середньому 40 хвилин із-за трафіку. Вночі я до роботи доїжджаю за 25 хвилин.
Saint-Laurent на захід від метро Cote Vertu треба дивитися.
Там багато будинків неподалік від плази Cote-Vertu.
Дуже зручний район для всього.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Все залежить від потреб.Якщо ви шукаєте щось ближче до роботи то це одна справа якщо щось більш комфортне то інша. Тяжко радити якісь райони Монреалю бо як на мене вони всі однакові.Ну там у деяких місцях більше бруду,криміналу,шуму у деяких меньше але різниця не значна.Ми наприклад коли приїхали то теж особливо не перебирали перше житло.А ось коли купляли то звичайно з місяця три вибирали оптимал. Як на мене то при виборі житла необхідно вважати в першу чергу на близьке знаходження транспортних коммунікацій у тому числі громадського транспорту,близьке знаходження
дешевих продуктових магазинів ,якість житла.Це значно зберігає бюджет ,час та здоров"я.Фактори бруду,близькості якогось-мовного сусіда чи парку з "чарівними" білочками треба одразу відкидати.Треба більш цинічно підходити
до побуту ємігранта. Як приклад проживаючи у Монреалі я витрачав на дорогу
до роботи півтори години , зараз живучі у Лавалі я витрачаю максимум сорок хвилин у теж-саме місце роботи.У Монреалі купуючи в Метро та IGA харчі
можна було лишати як мінімум 600-800 каксів в місяць на сім"ю маючи мінімум.Зараз це 300 каксів в місяць у РА та СеміФрі максимум продуктового набору при тому що до них пішки можна дійти. У Костко принципово не закупаємося бо нема потреби у оптових маштабах.Хоча і до нього 15 хвилин на авто.Ось приблизно мій варіант.Я тут як-би мовити порадник слабий.Коли будете щось купляти у плані житла то можливо щось більше зможу порадити.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

IDS - затишний район, багато зелені, дитячих майданчиків, дві початкові школи, плаза (продукти, аптеки, кафе, банки, пошта), Наутілус (спорт-зал) та Тенісний клуб, тенісні корти, 5-7 хв на авто до метро Ск.Вікторія, 10-15 хв. на авто до Quartier DIX30, Costco поряд, бульвар Taschereau на південному березі із різноманітними супермаркетами. А також культурний цент Ельгар. Ще є гольф-клуб, якщо цікавить. Окремі вело-доріжки, а також естакада для велосипедів на південний беріг. Але, найголовніше, живете в парковій зоні. Тобто вийшли із будинку і вже відразу гуляєте в парку, яким і є південна частина острову.

В оренду квартири здає ось ця контора: Boardwalk.
Востаннє редагувалось 30 березня 2017, 20:22 користувачем 0de55a, всього редагувалось 1 раз.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Alex Geneve писав:.Фактори бруду,близькості якогось-мовного сусіда чи парку з "чарівними" білочками треба одразу відкидати.
Краще все таки жити в більш причесаному районі. Та й наявність парку є хорошим плюсом, особливо якщо є діти.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

краще недалеко від парків. зелень і ліс це приємніше, ніж шум машин та юрби людей
кажуть треба селитись там, де більше працюючого контингенту і менше велферщиків ( там спокійніше та доброзичливіше). як визначити таке місце - дідько його знає. ймовірно треба ходити кожен день деякий час по району видивляючись, хто по вулицях швендяє.

райони скрізь як та мене то геть різні. часто навіть враження, що як попадаєш в інший район - то геть інше місто (будинки різні). може я просто по одинакових мало ходив
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

я б дивилася на райони, звідки б пряма гілка метро або автобус без пересадок до роботи займають не більше сорока хвилин. обов'язково погуглити на предмет bed bug report (шанси невеликі, що заражена квартира засвітилася, та все ж). слід подивитися куди вікна виходять - якщо на дорогу, дідька лисого посидиш з відчиненим вікном влітку, коли машини гуркотять. ну і в дерев'яних будинках б не зайве було дізнатися про сусідів (на жаль, про дерев'яні будинки нічого хорошого не можу сказати, хоча вони теж бувають різні. кажуть, в якісних краща звукоізоляція, в дешевших будете чути навіть, як сусіди дають хропака чи справляють, пардон, нужду).
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”