It is currently 19 Nov 2017, 13:38

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
PostPosted: 19 Jan 2016, 03:35 

у початковій школі та і в хай скул навчають англ та френч? Легко їм дається дві заром вчити, знати, володіти?

діти яки народились у Канаді, яка для них рідна, на якій вони думають?

Profile  

PostPosted: 19 Jan 2016, 14:22 

Quote:
у початковій школі та і в хай скул навчають англ та френч?

в початковій школі вчать тільки френч... інгліш факультативно 1 раз на тиждень...
(це я маю на увазі MTL..... в Онтаріо сумніваюсь чи взагалі френч вчать... :) )

Quote:
Легко їм дається дві заром вчити, знати, володіти?

дітям мови даються легко... на розмовному рівні...
маємо сусідку 5 років, котра говорить 4-ма мовами.... укр., рос., англ., фр.... і помаленьку вчить іспанську... :)

з граматикою складніше... особливо тим, хто встиг походити в школу в Україні....

Quote:
діти котрі народились у Канаді, яка для них рідна, на якій вони думають?

Ну рідна напевно та, на якій з тобою батьки в дитинстві говорять.... Але навіть ті, котрі тут не народились, десь за два рочки починають думати англійською(французькою)...

Profile  

Post subject: діти
PostPosted: 19 Jan 2016, 16:05 

в мене є знайомий, 12 років в Данії, досі ще не вивчив по великому рахунку мову.
дитина в дитячому садочку вже навчилась на такому рівні, що він вдома просить її розмовляти російською) а вона на автоматі вже лепече

Profile  

PostPosted: 22 Jan 2016, 01:37 

Quote:
На рахунок перельотів, немає аналогів лоукостам? Зрозуміло, що канадійські лінія якісно, безпечно, але і справді задорого.
А на пляжи куди літаєте, чим,ціни?

На авто варіант по Канаді подоружувати? Ціни на пальне повинні бути низьки, добуваючи та переробляюча країна ж.
Доречі, я так розумію ГЛ захоплюєшьсі, еір бокси на даху авто розповсюджені у пошановувачів активного відпочинку, якщо так то чиї?

Нам на континенті стає важче з цим, Австрія тимчасово припинила дію шенгенської зони, через біженців. Відтоді з візою шенгену не вийде користуватись австрійськими шляхами, що втрачає весь сенс ауто мандрівок Європою(

Про лоукости не знаю. Канадою не літаю. На пляжі народ літає на південь - Мексика, Куба, Домінікана, США, Ямайка. Ціни - в Домінікану за двох було десь 1300 - 1500 доларів за тиждень, все включено, ціна разом з перельотом.
На авто - звичайно варіант. Потягом, до речі також недешево їздити. Зараз пальне коштує 0.99 канадських доларів (а він зараз дешевший за американський) за літр.
Ні, лижами особливо не захоплююсь. Ми їздимо сімєю на санках кататись. На лижі поки тут не ставав.

Profile  

PostPosted: 22 Jan 2016, 01:39 

Щодо мов - звичайно, що місцеві мови витісняють мову батьків. Навіть якщо вдома ви розмовляєте виключно українською. Природа речей.

Profile  

PostPosted: 22 Jan 2016, 01:42 

Quote:
в мене є знайомий, 12 років в Данії, досі ще не вивчив по великому рахунку мову.

Нічого дивного. Кіллькість прожитих років якісно не впливає на рівень володіння мовою. Такі люди зустрічаються часто, різних рас і національностей. Залежить від того, чим ти займаєшся. Якщо ти мало комунікуєш, то мовні звички не розвиваються.

Profile  

PostPosted: 22 Jan 2016, 01:43 

Але рівнятись треба не на тих, хто не розмовляє, а на тих, хто відмінно розмовляє англійською і французькою :) Зазвичай, вони є більш успішними в Канаді.

Profile  

PostPosted: 22 Jan 2016, 13:20 

Якою мовою розмовлятимуть діти залежить тільки від батьків і наскільки вони згодні будуть ними займатись.

Profile  

PostPosted: 22 Jan 2016, 15:14 

2 smisha
Емігрувати, як мінімум у Канаду поки що не думаю,тому френч вчити не поспішатиму. А ось англійську би підняти не заважало б, 10 років тому вкупі рік в ВБ мешкав, а зара вже підзабув(
А той приятель в Данії не дуже здібний на навчяння, на селі хвости хрякам крутить, та і 10р теж відтинок часу, міг би підвчити, а от діти як губки, все всмоктують, вони вже будуть асимільовані в суспільство, з прогматичним майбутнім.

Ось і за свого синка, 1,3р думаю, як бути.

Чи на навчяння після школи відправити в цивільну країну, чи всім разом пакувати валізи, міркую, може поради загальної попрошу, якщо будете люб*язні)

2 Vo_Vik
Мені, наприклад, все одно якою дитина би в єміграції розмовляла, не проти щоб місцевою, вдома би українську би користували. Французька подобаїтсі як звучить)
Доречі як Воно анг та френч одночасно користуватись, було вчити? Є мови які варто дві паралельні вчити, а є не дуже подібні, як до цього?

Profile  

PostPosted: 22 Jan 2016, 22:45 

Та то в них в Квебеку діти французьку вчать. Всюди решта тільки англійська. Треба постаратися аби франкомовного співбесідника знайти. Хіба африканські іммігранти.

А от про дома я якраз говорю, треба старатись, щоб дитина дома говорила тою мовою, що ти хочеш. Бо як ідуть в школу, то вже тяжко боротись з колективом.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]