It is currently 17 Nov 2017, 13:26

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
PostPosted: 12 Nov 2015, 16:29 

Привіт всій прогресивній частині українського суспільства хоча і не на рідній землі)

Ось вирішив по-перше подякувати за Вашу шалену підтримку батьківщини, а по-друге поспілкуватись та зрозуміти Вашу філософію.
Є пекуче бажання тісно потусуватись на Вашому ресурсі.

П.С. За еміграцію розмов від мене не буде, поки навіть в думках немає) Дякую за розуміння.

Profile  

PostPosted: 13 Nov 2015, 11:37 

Вітаю на форумі. А про що саме ви би хотіли поспілкуватись?
Може краще в viewforum.php?f=4 оцей підфорум?

Profile  

PostPosted: 13 Nov 2015, 12:35 

вибачте, можливо помилився з рубрікацією.
Чи можете перекинути, чи мені заново створити тему?

Просто поспілкватись в Вашому середовищі, чи живете, чи тісно спілкується, дружня діаспора?

Пошуком не зміг знайти більш живого форуму на домені .са за Ваш, може не там шукав, але склалось враження що немає загального майданчику у Вас.

Profile  

PostPosted: 13 Nov 2015, 12:49 

Та вже хай буде тут.

Ви такий пласт проблем зачепили. Певно буду пробувати попорядку.

1) Кожен спілкується настільки тісно на скільки бажає сам) Канада вільна країна і кожен об’єднується по своїх інтересах. Якщо брати в загальному, то "стара діаспора" створила певну культуру спілкування навколо церкво, та певних організацій. І через відсутність нової крові протягом 50ти років вони перетворились в трохи закриті клюби де всі один одного знають і де кожен з кожнем вже 20 раз пересварились. Дуже часто в розмовах можуть вилазити обіди 100 літньої давності. Наприклад до тепер організації діляться на петлюрівців, бандерівців і мельниківців. В кожної інші портрети на стінах висять.

2) Останнім часом почала туди вливатись молода кров з нових іммігрантів, але трохи приходиться нам туго. Але нічого проб’ємось. Нажаль не всі українці які прибувають до Канади власне ідентифікують себе українцями. А дехто прагне просто швидше стати канадцем. Крім того багато хто очікує чогось від інших не будучи готовим самому щось віддавати. Оскільки халяви в цьому світі немає, то багато хто після кількох спроб розвести інших відходить від українських громад і йде шукати просто довірливих канадців.

3) В результаті в більш-менш активному житті громади залученими опиняються навіть не 5% новоприбулих. Зате ті що таки прибються до старої громади, то вже вибрані люди, яким дійсно воно нащось треба бути серед українців. І вони утворюють дійсно дружню діаспору.

4) Ще ще кілька. Але не буду здавати, бо маю одного відвідувача, тай той втікне)

Profile  

PostPosted: 13 Nov 2015, 13:11 

Прошу, крім нас двох, тут є ще тільки один постійний відвідувач?!

Ємно відповіли, дякую.

Невже коли стикаєшься обличчям на території Канади з співвітчизником цє може пройти непомітно що це саме українець?) Чи всі роблять вигляд?

По собі міряючи, за кордоном, якщо десь зустрічаюсь з українцями, тягнусь до спілкування, цікаво що у Вас це навпаки.

А росіянє, чи велика у них громада та чи спілкуєтесь з ними (нею)?

Про церкву, це чудовий приклад для наслідування, бажаєте приклад із Харкова? Віднедавна для себе строго відрізняю УПЦ МП та УПЦ КП, так ось в Харкові аж 3 церкви КП та 1 протистантська, всі інші, а їх дуже багато МП
Отакої

Profile  

PostPosted: 13 Nov 2015, 13:13 

Виходить відносну молодь з послідуючих хвиль еміграцій, старожили не дуже то і бажають приймати у своє коло спілкування?

Profile  

PostPosted: 13 Nov 2015, 13:32 

В якому інформаційному просторі Ви буваєте?
Слідкуєте за політичними новина Канади, новинній сайти канадійські чи українські відвідуєте чи за світовими новинами де слудкуєте?
Та і взагалі як часто політикою в Україні цікавитесь, чи після майдану фокус змістився?

Profile  

PostPosted: 13 Nov 2015, 14:25 

Quote:
Невже коли стикаєшься обличчям на території Канади з співвітчизником цє може пройти непомітно що це саме українець?) Чи всі роблять вигляд?

Хто як. Я стараюсь зав’язати розмову. Мені відповідають. Але це залежно де. Скажемо так на кожного від кого почують українську в магазині не нападаю. Надто багато то би було. так би нічого і не встиг) Але десь якщо життя зводить, то цілком відкриті українці до спілкування між собою.

Quote:
А росіянє, чи велика у них громада та чи спілкуєтесь з ними (нею)?

Як в якому місті. В загальному зараз на контрах. Тай і раніше не дуже були. Якщо говорити конкретно про Торонто, то україноорієнтовані і російськоорієнтовані просто селяться в 2-х абсолютно різних районах. І по факту ніде не пересікаємось.

Quote:
Про церкву, це чудовий приклад для наслідування, бажаєте приклад із Харкова? Віднедавна для себе строго відрізняю УПЦ МП та УПЦ КП, так ось в Харкові аж 3 церкви КП та 1 протистантська, всі інші, а їх дуже багато МП
Отакої

Тут або УГКЦ, я би сказав що десь 60% українських церков. 30% українські православні, але вони частина колишньої УАПЦ і є в канонічному спілкуванні з Констанинополем, мають свого митрополита і Києву не підкоряються.
За Російску Православну Церкву не знаю, не цікавився нею глибоко. Знаю що вони пробували творити якусь Американську Православну Церкву підконтрольну Москві, але були послані рештою православних світу, і там в них зараз не дуже дружньо всьо.

Quote:
Виходить відносну молодь з послідуючих хвиль еміграцій, старожили не дуже то і бажають приймати у своє коло спілкування?

Скоріше навпаки, новій еміграції не цікаві теми на які спілкуються старожили, того більшість після кількох зустрічей називають стару еміграцію баняками і якось відпадають. Але багато хто лишається. Пробує запускати якісь нові проекти. Стара діаспора їх підтримує чим може.

Profile  

PostPosted: 13 Nov 2015, 14:27 

Quote:
В якому інформаційному просторі Ви буваєте?
Слідкуєте за політичними новина Канади, новинній сайти канадійські чи українські відвідуєте чи за світовими новинами де слудкуєте?
Та і взагалі як часто політикою в Україні цікавитесь, чи після майдану фокус змістився?

Хто як. Кожен шукає, що йому більше подобається. Дуже широкий спектр поглядів, так що не хочу узагальнювати.

Profile  

PostPosted: 13 Nov 2015, 15:18 

Чув що є тенденція по переїзду емігрантів із Ізраїлю, цікаво зачасту якої національності ці хвилі?

Доречі якою мовою в Канаді користуєтесь, чи володієте обома?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]