Сьогодні: 19 липня 2018, 09:45

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

[ 43 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2015, 15:26 

Повідомлення: 19
Ви вибачте що стільки запитань, але під час шаленої підтримки уряду Канади та діаспори після агресії росії моя увага сфокосувалась на Канаді і мав певні роздуми які по великому рахунку були здогадками, тому заповнюю свій інфо вакуум)

Так ось мене цікавить таке, чи є думки повернутись в Україну, при певних обставинах, чи вже не уявляєте себе в наших реаліях, чи та Україна яка існує в Канаді достатньо емоційна і заповнює Вас?

Мені здається, може помиляюсь, що багато хто і хотів би повернутись, але уряд України не робить кроків по-перше по створеню відповідних робочих місць на державній службі з гідною ЗП, а по-друге намає програми по запрошеню емігрантів додому. Мені здається це було б ідеально, коли люди з Україною в серці та реформованими мізками повернулись та тепер вже побудували Канаду в Україні)

Як важаєте?

Догори

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2015, 15:43 

Повідомлення: 628
Цитата:
Чув що є тенденція по переїзду емігрантів із Ізраїлю, цікаво зачасту якої національності ці хвилі?

Дивне питання. А якої національності можуть бути іммігранти з Ізраїлю крім тієї?

[qoute]Доречі якою мовою в Канаді користуєтесь, чи володієте обома?[/quote]
Тут теж не зрозумів. Ви про англійську і французьку? Всі крім Квебеку Англійською, Квебек здебільшого квебецькою.
15% населення заявляють що знають обидві, але не понятно на якому рівні) Переважно це провінції Квебек і Новий Браунсвік.

Догори

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2015, 15:49 

Цитата:
Ви вибачте що стільки запитань, але під час шаленої підтримки уряду Канади та діаспори після агресії росії моя увага сфокосувалась на Канаді і мав певні роздуми які по великому рахунку були здогадками, тому заповнюю свій інфо вакуум)

Так ось мене цікавить таке, чи є думки повернутись в Україну, при певних обставинах, чи вже не уявляєте себе в наших реаліях, чи та Україна яка існує в Канаді достатньо емоційна і заповнює Вас?

Мені здається, може помиляюсь, що багато хто і хотів би повернутись, але уряд України не робить кроків по-перше по створеню відповідних робочих місць на державній службі з гідною ЗП, а по-друге намає програми по запрошеню емігрантів додому. Мені здається це було б ідеально, коли люди з Україною в серці та реформованими мізками повернулись та тепер вже побудували Канаду в Україні)

Як важаєте?

Особисто я тільки у випадку якщо з України десь пропаде 90% населення, які понад усе люблять халяву. Або по крайній мірі вони стануть не суттєвою категорією на виборах. Доречі не факт. що певні тенденції в політичних настроях канадців не змусять переїхати ще кудась дальше) Але. то я. За всіх не можу розписуватись.

Доречі багато з дітей старої імміграції верталось в Україну після одержання незалежності. Багато хто працює на українському ринку. Принаймі як роботодавці.

Догори

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2015, 16:18 

цікаво, мені не відомо жодної компанії канадійської, що працюють на ринку у нас.

Доречі як пройшла по новинах інформація про вільну економічну зону між Канадою та Україною, спробував розібратись, що ж виробляє Канада потенційно цікавого для імпорту, і щось не дуже вийшло знайти загальний ресурс на якому презентувались би провідні компанії за технологічним обладнанням наприклад, енергетичним. Була цікавість в трансформаторному мастилі, знайшов, але при такій логістиці треба одразу купляти та побільше, але чи вдасться його реалізувати...

Догори

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2015, 16:34 

Блекбері і Бомбардьє) Будь-що не високотехнологічне буде надто дороге в транспортуванні з Канади.

Догори

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2015, 17:01 

бызнес, одне із питань, що що хотыв би затронути. Чи може щось бути цыквим для канадського ринку, українського виробництва?

Так як українська економіка зараз в ауті, імпорт за валюту є не конкурентно здатним.

Ви свого земляка за псевдонімом Майкл Щур дивитесь на першому чи громадському?)

Догори

ПовідомленняДодано: 13 листопада 2015, 17:06 

Нє я не львівський, так що він мені не земляк)

А так наразі канадці найбільше цікавляться українським ІТ.

Догори

ПовідомленняДодано: 04 січня 2016, 03:57 

Всіх з Новим Роком та Різдвом!
Доречі, коли діаспора святкує Різдво, за юліанським чи григоріанським календарем?

Догори

ПовідомленняДодано: 04 січня 2016, 19:39 

Повідомлення: 362
Вас також з Новим Роком та Різдвом!
Ми святкуємо за обома календарями. Перший раз тому, що це вихідні дні, всі навколо святкують. Другий раз - тому що це традиційно, так, як святкували вдома.

Догори

ПовідомленняДодано: 05 січня 2016, 12:15 

Як хто, більшість за Юліанським. Але оскільки вихідні за Григоріанським, то їх також святкуємо.

Догори

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
   [ 43 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: