таке можливо?

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

таке можливо?

Повідомлення San-Frankivsko »

Спостерігав вчора в "Maxi" цікаву ситуацію.... чоловік що стояв в черзі переді мною показав на касі публісак від "Super C"... Що там ціна на чіпси менша.... і йому порахували по тій ціні.... так можна робити?.... це чимось регламентується?....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Так. Це залежить від магазину. Зазвичай така політика називається Meilleur prix garanti. Я бачив, що люди навіть з планшета чи мобільного показували ціни на продукти в інших магазинах і їм рахували по тих цінах.
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

цікаво, вперше чую... я знаю лише про правило десяти доларів. а взагалі не завадить мати трохи здорового нахабства і пенсіонерської хватки. моя подруга, коли відвідувала мене в Монреалі, не знаючи і трьох слів французькою, пішла на шопінг і вмудрилася виторгувати собі добру знижку майже на кожну досить недешеву ганчірку чи взуття...
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

В Торонто майже всі великі торгові мережі роблять прайс матч по цінах своїх конкурентів. Головне щоб це був таки той самий товар і те саме фасування.
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

А йдеться лише про товари з публісаків, правильно? Ну, тобто коли два супермаркети одночасно продають однаковий товар зі скидкою?
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Взгалі коли 2 супермаркети продають абсолютно той самий товар, і у вас є можливість доказати ціну одного в іншому, переважно це коли у вас є флаєр.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”