а ви згодні з цим?

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Ще одна стат"я на обговорення.Перепрошую -орігинал написано російською,так що "з пісні слів не викинеш"
http://morreth.livejournal.com/2570085.html
" Народ разочарованный, а вот объясни мне, пожалуйста, а чем ты так очаровывался, что после тебе пришлось разочароваться?

Вот все эти крики насчет Порошенко - люди, вы что, не знали, кто такой Порошенко? Вам словосочетание "украинский крупный бизнесмен" не звучит как диагноз? Мне звучит. Украинский крупный бизнес стоит на договорняках и порешалове - ну так кто вам сказал, что, произнеся слова присяги, Порох переродится и забудет о договорняках и порешалове как о методе? С чего бы?

Я, например, за Пороха не голосовала. И мои надежды связаны не с тем, что Порох внезапно переродится, а с тем, что ПОКА он заинтересован в том же, в чем и мы: в остановке Хуйла. Ну, так исторически сложилось, что договорняк с Хуйлом невозможен, но не потому что Порох пойдет на принцип, а в силу принципиальной недоговороспособности Хуйла. Повезло с врагом, не было счастья - несчастье помогло.

Но дело не в Порохе. Дело в 95% населения Украины, в тех методах, которыми мы сами привыкли вести дела.....
.........Мы живем на рефлексах большую часть времени, и наши политики тут ничем не отличаются от нас. Они "пилят" и "осваивают" так же рефлекторно, как эта продавщица вбивает в свой калькулятор 460 грамм вместо 430. Они врут рефлекторно. "Я машинально!" - кричал Шура Балаганов, кога попался на трех рублях, имея в кармане полста тысяч. Они машинально. Сила привычки. Тут надо просто вырабатывать контррефлекс: давать по рукам за каждое "машинально".

Нам не нужен Майдан 3.0. Нам нужны сорок миллионов человек, готовые на местах поднимать хипеш из-за копеек, восьмичасового рабочего дня и условий труда. И найти в себе потенциал для этого движа "по мелочи" - гораздо труднее, чем менять президентов. Вот прямо сегодня, не отходя от кассы, пересчитай с мобильником вес и сумму покупки. "Извините, вы ошиблись на 30 копеек". А потом, когда увидишь пикет за 8-часовой рабочий день для работников торговли - поддержи его."
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

згідний.... :)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

От я додав від себе... я за Поко не голосував. але. я проти нічого в прицинпі не виступаю. але. він реально не той. хоч трісни не той. ну ніяк. він живе скований обумовленостями своїх знайомств, бізнес-зв"язків, тощо. він якщо навіть захоче нічого змінити не може. за Яроша треба голосувать, за Яроша....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Та там хоч за Яроша, хоч за кого.... Не треба надіятися, що прийде якись білий і пухнастий і виведе всіх на чисту дорогу до щастя... Там немає білих і пухнастих... Україну ще довго буде трясти... може буде 3, а може 4 Майдан. Не буде ніякого стрибкоподібного покращення.... Тільки крок за кроком, від одного Майдану до наступного... Після помаранчевого Майдану, всі якось нарешті згадали, що вони не росіяне, а українці. Після ЄвроМайдану в українців прокинулося бажання бути українцями : розмовляти українською, вшановувати українську культуру, вдягати національний одяг на свята, а в найкращих представників нації , навіть бажання зі зброєю в руках відстоювати своє право бути українцем. Наступний крок, це коли у переважної більшості українців прокинеться бажання сплачувати чесно податки своїй державі, а в державних діячив прокинеться відчуття відповідальності і гордості за свою державу, а також пропаде патологічне бажання красти... Що для цього повинно трапитися , я, не знаю... Може ще один кривавий майдан проти алігархата і корумпованної державної машини, може ще щось....
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

А хто такий Ярош? Що ми про нього знаємо? Був такий Тягнибок, а зараз нема і ніхто його не памятає. Справа більше не в особистостях, а в суспільстві. Воно повинне еволюціонувати. Коли почне відповідально ставитися до виборів і не голосувати за ляшків, опоблок, залишки батьківщини, тоді почнуться зміни. Не за один рік, але поступово крок за кроком.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Orlyk писав: Не треба надіятися, що прийде якись білий і пухнастий і виведе всіх на чисту дорогу до щастя... Там немає білих і пухнастих... Україну ще довго буде трясти... може буде 3, а може 4 Майдан. Не буде ніякого стрибкоподібного покращення...
.
згодна
Orlyk писав:Після ЄвроМайдану в українців прокинулося бажання бути українцями : розмовляти українською, вшановувати українську культуру, вдягати національний одяг на свята, а в найкращих представників нації , навіть бажання зі зброєю в руках відстоювати своє право бути українцем.
Нам вже, навіть, заздрять.Читали Акуніна?
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/zapanu ... si_1994484
Orlyk писав:Наступний крок, це коли у переважної більшості українців прокинеться бажання сплачувати чесно податки своїй державі, а в державних діячив прокинеться відчуття відповідальності і гордості за свою державу, а також пропаде патологічне бажання красти... Що для цього повинно трапитися , я, не знаю... Може ще один кривавий майдан проти алігархата і корумпованної державної машини, може ще щось....
а це- ой! Як у тому старому анекдоті,коли Бога питають коли красти перестанути він відповів "я до цього не доживу"
На обговорені фільму на річницю Евромайдану жінка каже-нічого не змінилося,на митниці як брали хабарі,так і беруть.Їй українські заробітчані розповідали.Дівчина із Комітету Допомоги відповідає -це ж Революція Гідності.Не давайте.
А вона -та вони ж втомлені,ім би скоріш повертаючись додому ту митницю без проблем пройти.
Отож!
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

не "заробітчани" на майдані стояли, і їм в принципі зміни не потрібні. Якщо вони не готові помінятись, то і митники так само не хочуть тих змін. Потрібно, щоб не тільки отримання хабара, а і його дача сприймалися як щось негідне. А так, одні хваляться що дали, а інші - що взяли. І всім добре.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

По ідеї наступних майданів вже не треба буде. Всі вибори в Україні будувались по принципу Проукраїнські сили протів Проросійських сил. З втратою Криму і Донбасу, такий поділ втрачає сенс, бо Проросійські сили вже немають жодних шансів. Відповідно на сцену вийдуть інші протилежності Соціалісти проти Республіканців. От на цьому етапі в більшості країн і відбувається викорінення корупції.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Нажаль..., навіть після цих втрат, в Україні ще довго будуть існувати про-російскі сили... Медведчуки, Тігіпки та інші ні куди не поділись. Вони можуть називатися як завгодно, але по суті будуть залишатися тим чим вони є, і на гречку в них грошей хватить щоб електорат приманювать. А якщо не хватить, то кум підкине....
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

вони існують, тому що теперішня влада їм підігрує. Люстраційний закон зведуть нанівець, розслідування вбивств на Майдані не проводять, розслідування Іловайської та інших трагедій не проводять, реформи не проводять. Та це найсприятливіші умови для зміцнення недобитих медведчугів, через два роки вони проростуть і на антивладних настроях ви їх знову побачите в парламенті. Будуть всі, включаючи повалій.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Проблема як на мене і в системі, і в людях котрі державний апарат репрезентують. Погляньте на дії силовиків в Україні. Жодної пошани до гідності людини. Погляньте на дії прокуратури. За будь-яку дрібницю пресують, але навіть маючи докази свавілля посадовців, дуже тяжко добитись справедливості в суді. Дійсно, люди котрі протидіяли патріотам всі роки незалежності, лишились при владі. Інші, з держбюджету отримують пенсії. І набагато більші ніж загал. Це насправді нелюдська система. лишилась вона нам у спадок з часів окупації. І виховали адепти тієї системи гідну собі зміну. так звані "нові", ті що приходять у владу, або стають її часткою, а не утримуються там. Показовий приклад колишнього міністра охорони здоров`я пана Мусія. Не бажав він угод підписувати й корупційні схеми підтримувати. З`їли його заступники. Ті що сиділи на посадах від Януковича, і ті, що прийшли "за квотою".
Вихі з незаздрісного становища насправді є. Систему міняти треба. Бокорінно. І людей котрі її репрезентують також.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Олесь Вахній писав: Проблема як на мене і в системі, і в людях котрі державний апарат репрезентують. Погляньте на дії силовиків в Україні. Жодної пошани до гідності людини. Погляньте на дії прокуратури. За будь-яку дрібницю пресують, але навіть маючи докази свавілля посадовців, дуже тяжко добитись справедливості в суді. Дійсно, люди котрі протидіяли патріотам всі роки незалежності, лишились при владі. Інші, з держбюджету отримують пенсії. І набагато більші ніж загал. Це насправді нелюдська система. лишилась вона нам у спадок з часів окупації. І виховали адепти тієї системи гідну собі зміну. так звані "нові", ті що приходять у владу, або стають її часткою, а не утримуються там. Показовий приклад колишнього міністра охорони здоров`я пана Мусія. Не бажав він угод підписувати й корупційні схеми підтримувати. З`їли його заступники. Ті що сиділи на посадах від Януковича, і ті, що прийшли "за квотою".
Вихі з незаздрісного становища насправді є. Систему міняти треба. Бокорінно. І людей котрі її репрезентують також.
Воно все правильно.Ну і де вихід з цього замкнутого кола?
Олесь Вахній писав:Систему міняти треба. Бокорінно. І людей котрі її репрезентують також.
"настоящих,буйних, мало,вот и нету вожаков"(с)
Ці вибори проходили у єкстрімальних умовах .Це раз.Одна людина,навіть с самими кращими намірами країну і систему не змінить,це два.
А три -всі кажуть "систему мінять",але ніхто не знає як.
Люди мають змінитися.Кожен має починати з себе.А не казати одне-робите інше
Тоді якіст зміни наступлять.
"неможна отримати інший результат весь час роблячі те саме"(с)
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Я недарма згадав що людей також міняти треба. Система їх "з`їдає". "Свободівець" Махніцький став нехай і "тимчасово виконуючим обов`язки" Генпрокурора. Він нічого не зробив. Навіть кримінальні справи порушені за Януковича проти однопартійців не позакривав. нині, "свободівці" намагаються дізнатись, скільки він за кілька місяців встиг заробити. Мова йде від 50мл. до 300.
не краще себе показують і люди з оточення Яценюка і Порошенка. Але повторюсь. Система уможливлює свавілля й беззаконя. На жаль, навіть на прийняту постанову ВР про люстрацію, бюрократи починають подавати до суду. І навіть виграють справу
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Олесь Вахній писав:Я недарма згадав що людей також міняти треба...
На кого ?... Ну от поміняли...., а вони вже місяць пости ділять під час війни..., а от новоспечений депутат Гаврилюк ( той якого роздягли на морозі беркутівці) тільки но став "народним обранцем" так одразу заявив, що відміняти недоторканість ще зарано... "Ще раз наголошу, що загалом я підтримую зняття депутатської недоторканності, і буду за це голосувати. Але я особисто відклав би це до того часу, коли в Україні закінчиться революція, зміняться люди в судовій системі, а корупціонери і мафіозі опиняться за гратами."
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Гаврилюком або маніпулюють, або він не той, за кого себе видає.
Судячи з цього інтервю, він наче дитина:

Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Як на мене , то дуже сумне інтерв'ю ..... :sad:
Відповісти

Повернутись до “Україна”