It is currently 19 Nov 2017, 13:38

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: 06 Nov 2013, 15:55 

San-Frankivsko wrote:
ну я також не любитель фантастики.... :)

питання наскільки поширеним є прийом даного виду оплати в канадських інтернет-магазинах?... хтось звертав на таке увагу?

Досить часто можна скупитись в інтернеті з рахунку Pay-pal, якщо на нього зайшли гроші від покупця. Але ж він все рівно привязаний до якоїсь картки, для початку. Я скупляюсь в інтернеті постійно, бо гарний одяг та взуття в Канаді часто коштують набагато більше, ніж в Америці. А ще частіше такого вибору тут просто нема.

Last edited by Sofico on 06 Nov 2013, 16:00, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: 06 Nov 2013, 15:58 

San-Frankivsko wrote:
Чи користується хтось в Канаді картками емітованими українськими банками?

З якими можна стикнутись проблемами (труднощами) в звязку з цим?

Цікавить зокрема «Привєдбанк»....

Користуюсь. Можна зняти гроші з банкомату (з відсотками за зняття і конвертацію гривні), або прямо заплатити в магазині без вітсотків за зняття (але конвертація залишається), якщо це навіть дебітна віза. Тільки впевніться, що ви зняли ліміт у свому банку на зняття грошей за кордоном.

Profile  

PostPosted: 07 Nov 2013, 09:19 

Quote:
Я скупляюсь в інтернеті постійно, бо гарний одяг та взуття в Канаді часто коштують набагато більше, ніж в Америці. А ще частіше такого вибору тут просто нема.

а з доставкою питання як вирішується?... у них є доставка в Канаду?... чи через посередників?...

бо моя жінка також собі багато чого в США купує... навіть з комісіями посередників і доставкою через Атлантику виходить дешевше ніж в Україні купувати... :D

Profile  

PostPosted: 07 Nov 2013, 09:23 

Quote:
прямо заплатити в магазині без вітсотків за зняття (але конвертація залишається)

а який курс конвертації рахують?... якийсь людський?....

а то я платив за федералку карткою банку "Фінанси і Крадут".... то вони такииииииий курс порахували, що я на наступний день закрив в них рахунок... сказали що то "на той момент такий був внутрішній курс системи"... але якої "системи" і де можна подивитись той курс вони поняття не мають.... :)

Profile  

PostPosted: 07 Nov 2013, 22:53 

San-Frankivsko wrote:
Quote:
Я скупляюсь в інтернеті постійно, бо гарний одяг та взуття в Канаді часто коштують набагато більше, ніж в Америці. А ще частіше такого вибору тут просто нема.

а з доставкою питання як вирішується?... у них є доставка в Канаду?... чи через посередників?...

бо моя жінка також собі багато чого в США купує... навіть з комісіями посередників і доставкою через Атлантику виходить дешевше ніж в Україні купувати... :D

Доставляють, звісно. Коли з митом, коли без...

Profile  

PostPosted: 07 Nov 2013, 22:58 

San-Frankivsko wrote:
Quote:
прямо заплатити в магазині без вітсотків за зняття (але конвертація залишається)

а який курс конвертації рахують?... якийсь людський?....

а то я платив за федералку карткою банку "Фінанси і Крадут".... то вони такииииииий курс порахували, що я на наступний день закрив в них рахунок... сказали що то "на той момент такий був внутрішній курс системи"... але якої "системи" і де можна подивитись той курс вони поняття не мають.... :)

Я так розумію, що в того банку, в якому у вас рахунок можуть бути "індивідуальні" тарифи, хоча повинні були б конвертувати за загальними, поданими нижче. Додатково чаржать комісію. Там, де я маю рахунок - 1% за конвертацію та 1,5% за зняття готівки. Курс конвертації можна подивитись тут:
https://www.mastercard.com/global/curre ... index.html
http://www.visaeurope.com/en/cardholder ... rates.aspx

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC - 5 hours [ DST ]