Белый концерт 03.07.2014

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

odarka, перш за все прошу пробачити вашого слугу за помилку, всі ми люди і всі інколи помиляються. Але завдяки моїй помилці більше людей дізнаються про те, як монреальскі росіяни зібралися фінансувати прихильників терористів які прикриваються дітьми, тобто в певній мірі теж є терористами.
P.S. я теж досить нова людина у Громаді і не вперше прошу про допомогу і інформаційній боротьбі у котрій ми всі перебуваємо.
---
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Ocean7 писав:odarka, перш за все прошу пробачити вашого слугу за помилку, всі ми люди і всі інколи помиляються. Але завдяки моїй помилці більше людей дізнаються про те, як монреальскі росіяни зібралися фінансувати прихильників терористів які прикриваються дітьми, тобто в певній мірі теж є терористами.
P.S. я теж досить нова людина у Громаді і не вперше прошу про допомогу і інформаційній боротьбі у котрій ми всі перебуваємо.
:smile: І тому Ви ще не прибрали об"яву про концерт?Та й ще на головну сторінку поставили.
Я Вам,до речі,щиро вдячна .Бо,здається,це саме Ви і розкопали що до чого.
Хочу попередити -той хто просив Вас розмістити об"яву буде незадоволенний тим як розгорнулися події.Тримайтеся!
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Більше того я вважаю , що требя розповсюдити все це, що з"ясувалося, на всіх сайтах українських організацій ! Де цей моніторінговий комітет ?
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Люди,хто знає як Мар"яну Гутич повідомити?Перекажіть ій!
Я впевнена що вона товаришує з кимость,хто організовує цей концерт,бо шукає спілкування та концертну площадку і не знає усіх діталей.А все виглядає наче пристойно.Ось людина і потрапила у халепу
mariasam
Повідомлень: 44
З нами з: 24 травня 2014, 22:01

Повідомлення mariasam »

ozi писав:Поліція якась є в Монреалі? Комітет моралі? Доказів здається ви вже зібрали. Переписка, тощо. Треба передавати компетентним органам.
я посмотрела профиль Alex Rhein, пишет "НАРОД, СМОТРИТЕ CTV !!! РАДОСТНЫЕ ВЕСТИ!!! КАНАДА УПОМЯНУЛА О СОТНЯХ НАЦИСТСКИХ ПРЕСТУПНИКОВ, ЖИВУЩИХ В КАНАДЕ ОТКРЫТО!!!!! БЕЙ ФАШИСТОВ БРАТВА!!!!!!"
Я бы на месте канадских служб призадумалась.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Призадумалась о чем ?
mariasam
Повідомлень: 44
З нами з: 24 травня 2014, 22:01

Повідомлення mariasam »

Над закликами "БЕЙ ФАШИСТОВ БРАТВА!!!!!!".
Мій син носить українську символіку майже весь час. Я не хочу, щоб він зустрівся з такою "братвою"
Marianna
Повідомлень: 6
З нами з: 26 травня 2014, 22:27

Повідомлення Marianna »

Вітаю учасників форуму. Бачу, що довкола "Білого концерту" стає все гарячіше. Так як моє ім'я з'явилося в програмі концерту, то спішу пояснити свою позицію.
Взяти участь в цьому концерті мене запросив редактор газети "Место встречи Монреаль" Лев Шиф. Він сам є запрошеним виступити там і запропонував мені заспівати з ним в дуеті дві пісні. Ціль концерту мені здалася зрозумілою і логічною з точки зору людяності, як пояснили самі організатори на фб-хості цієї події - зібрати кошти для допомоги дітям і старшим людям в зоні воєнних дій в Україні. Тому я погодилася виступити, тим паче, коли побачила в списку виконавців імена тих, хто виступає на Українському Фестивалі в Монреалі. Я не сподівалася бачити своє ім'я в афіші, так як не виступаю окремо. Але сьогодні побачила, що мене представили, як учасницю концерту, перечитала всі коментарі та обговорення на цю тему, зустріла багато нових імен та моментів. Бачу, що ситуація щодо цілі концерту досить неясна і неконкретна. Тому, хотілось би у всьому розібратися і бути зрозумілою для людей, які небайдужі до моїх творчих починань (я би сказала "до моєї творчості", але то надто голосно би прозвучало))).
Люди, які організовують цей концерт, мені незнайомі. Але мені знайомий Лев Шиф, який мені не раз допомагав, підтримував мене в творчості, завжди порядно до мене відносився і в мене не було причини відмовити йому в запрошенні взяти участь. Він пояснив мені ціль концерту, власне, через що він і сам виступає: щоб допомогти дітям в Україні, в зоні воєнних дій. Скажу відразу, що я не беру участі в політичних концертах. Але якщо йде мова про те, щоб допомогти людям та дітям, які ні в чому не винні і волею долі потерпають від війни, то чисто по-людськи це треба підтримати. Щó я розумію під тим, щоб допомогти концертом? - Я розумію, що кошти, які він збере будуть передані в організації, які на місці займаються рятунком та допомогою постраждалим. Таких організацій і громад є немало, треба лиш знайти серед них справжню і совісну. Мені невідомо куди, кому конкретно і яким чином планується спрямувати кошти, зібрані з цього заходу, який названо досить благородно "Белый концерт. За мир". Але я виясню це в найближчих два дні. (Бо ж ясно, що мова йде про гроші, а там, де гроші - ми знаємо, скільки там спокус піти проти совісті) Якщо з'ясується, що річ йде про допомогу через миротворчі чи благодійні фонди або організації (а нЕ через якихось поодиноких нікому невідомих осіб), то я підтримаю цей концерт.
Про результат мого з'ясування я напишу тут відразу ж.
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

збіговисько ватніків...
Ну чому одразу ватнікі. Люди прийдуть допомогти цілком щиро. Не забудьте, що більшість з них слухають і дивляться лише путлерТВ і путлінтернет. Не всі будуть докопуватися так, як ми тепер, що це за “славянка ксеня“ дістане гроші і як вона їх розподілятиме.

Все виглядає пристійно. Допомога дітям, старим. А якщо буде хтось ще і з української громади, то ще додасть довіри до цього заходу.

А ми можемо допомагати і без концертів. Маємо українські організації, Українську касу, де відкриті цільові рахунки. Нащо давати на якісь непевні концерти, непевним людям.

А вони не подумали перерахувати частину грошей від концерту до Української каси?
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Шановна Маріанна, на скільки відомо з різних джерел на сьогодні в районі бойових дій навіть у Нац Банка є проблеми з перерахуванням соціальних платежів для населення. Ще меньше вирогідність того, що хтось з грішми доїде до тих дітей через усі блокпости та зону бойових дій. Навіть предстваникам ОБСЕ не вдається туди потрапити... Тому я вважаю, що це ближче до авантюри чим до реальної турботи про дітей... Але звісно це Ваш вибір і Вам вирішувати...
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

mariasam писав:Над закликами "БЕЙ ФАШИСТОВ БРАТВА!!!!!!".
Мій син носить українську символіку майже весь час. Я не хочу, щоб він зустрівся з такою "братвою"
Ерунда это... братва тут не причем ... В том сюжете речь идет о работе еврейских организаций по выявлению фашистских преступников времен ВОВ.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Marianna писав: . Мені невідомо куди, кому конкретно і яким чином планується спрямувати кошти, зібрані з цього заходу, який названо досить благородно "Белый концерт. За мир". .
Ocean7 писав:
... У цій відповіді було одне конкретне ім'я. Ім'я людини якій надішлють зібрані кошти - Ksenia Slavyanskaya (Ксения Корчма).

Оу! А що ж у неї на сторінці написано? Що ж за пости такі? Давайте подивимося (на випадок якщо їх потруть):

Согласна на сто %!
ЕСЛИ НАЦГВАРДИЯ СЛОЖИТ ОРУЖИЕ-БОЛЬШЕ НЕ БУДЕТ ВОЙНЫ НА УКРАИНЕ!!! ЕСЛИ ДОНБАСС СЛОЖИТ ОРУЖИЕ-БОЛЬШЕ НЕ БУДЕТ ДОНБАССА!!!
10463913_288645411315078_932684420275353954_n.jpg
Ну с одной стороны плохо,что Святогорская земля считается Харьковской,но с другой-ОНИ ПРИЗНАЮТ ДНР:)))

Респект всем участникам !
http://www.kp.ru/online/news/1769508/?cp=0#comment


Фото-комментарий от ополчения.
Еще одна из причин, почему силы зла ненавидят ополченцев...(см. на каске).
.......

І так далі... Жіночка постить у ФБ ледь не щодня і багато разів на день, значно частіше ніж це роблю я. Але у мене немає жодної дитини! Цікаво чим вона займається і на що підуть гроші? Мені теж цікаво... На харчування російських найманців?

Ось тут можна почитати навіть вірші доброї користувачки фейсбук, Ксенії Корчма:

Уходят ополченцы в небеса
под выстрелы и взрывы от гранат.
У матерей печальней все глаза,
когда на землю падает солдат .

..........................................
Вы нарушили перемирие ,
раз на Пасху пошли убивать!
Вы в глаза говорите о мире ,
но на жизни людей вам плевать !

Вы не цените слезы матери ,
словно вас родила и не мать!
Вы не братья нам,а предатели,
против нас стали вы воевать!

И майданом своим нас заставить
признавать вашу подлую власть ,
вы не сможете!Как и поставить
на колени шахтерский Донбасс !


http://www.stihi.ru/2014/04/22/3312

Произведений: 281
Получено рецензий: 104
Написано рецензий: 68
Читателей: 9016


Не слабо! Правда?

До речі в списку друзів Ксенії Корчми є і сумнозвісний російський троль з Монреалю Alex Rhein який побувавши на одному з наших віче облив українців болотом і своїми збоченими фантазіями на своїй сторінці у Facebook.

Друзі, пора активніше займатися інформаційним полем у нашому місті. Скоро тролі по голові ходитимуть...
Хоча... Вони уже почали збирати гроші ДЛЯ ТЕРОРИСТІВ! В наших містах! Агов!

Мені досі хочеться вірити, що я помиляюся. А що думаєте ви? А написати "Я не піду бо там росіяни" кожен може...
це Вам щоб легше було ставити потрібні пітаняя
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Orlyk писав: .. Але звісно це Ваш вибір і Вам вирішувати...
Мар"яна,Ви маєте "кредит довіри" який заробив у Громаді Ваш брат.І буде шкода якщо Ви його втратите
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

"миротворчі чи благодійні фонди або організації", про які також не завадило б дізнатися більше перед тим, як погоджуватися

Але лише те, що розкопав шановний Ocean7 про Ксенію Корчму-Славянську вже мене переконало іґнорувати цей концерт.

Мар“яно, ваше ім“я дали на афішу, (вас не повідомивши) щоб притягнути купити українську громаду.

Одарка, маєте рацію! (Не можу розібратись, як поставити цитату :oops: )

А цікаво, чому Крейцарова приймає участь?
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Nadia писав: (Не можу розібратись, як поставити цитату :oops: )
справа є кнопка "цитата"
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Nadia писав:А цікаво, чому Крейцарова приймає участь?
Її,зараз,немає в Монреалі.Я думаю вона,як і Мар"яна,не знає куда попала.Купилася на слова
Ocean7 писав: благотворительный концерт в пользу детей и стариков, оказавшихся в зонах вооруженных действий на Украине. .
не перевірив кто і куди буде гроші переказувати
Відповісти

Повернутись до “Події”