It is currently 15 Dec 2017, 00:34

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
PostPosted: 12 Oct 2013, 00:29 

smisha wrote:
Sofico wrote:

Les admissions planifiées pour 2013 se répartissent, selon le continent de dernière résidence, comme suit : Afrique 30 %; Amérique 23 %; Asie 28 %; Europe 20 %.

А мені щось це більше схоже на план, ніж на випадкові дані. Якби не було плану, то набрали би всіх білих і не ламали собі голову, як асимілювати мусульман чи сомалійців. Так як колись уже робили, але тоді була інша іміграційна доктрина - не пускати, умовно кажучи, "інших". Зараз в сучасному світі багатокультурності інші пріоритети тому і беруть приблизно в рівних пропорціях всіх потроху.

Звідси http://www.cic.gc.ca/english/department ... onomic.asp видно, що "беруть інших" дуже нерівномірно. І дивним чином це співпадає з кількістю англомовних/франкомовних та загального населення, а не культури чи традицій.

Profile  

PostPosted: 12 Oct 2013, 00:56 

Хіба там є статистика по франко/англомовних в країнах проживання? На Бухарест заплановано 2 450, на Київ - 300 (для Квебека) - виходить, в Румунії у 8 разів більше франкофонів, ніж в Україні? І чому тоді взагалі набирають латиносів, там точно немає другої державної ані французької, ані англійської.

Profile  

PostPosted: 12 Oct 2013, 05:39 

Quote:
виходить, в Румунії у 8 разів більше франкофонів, ніж в Україні?

так і є.... вони належать до романської групи мов...

це все одно що нам вчити польську чи чеську..

румуни і молдавани до В2-С1 доходять за пів року... а при інтенсивних заняттях, за пару місяців...

Profile  

PostPosted: 12 Oct 2013, 13:07 

Так, румунам і іспаномовним легше вчити фанцузьку, ніж більшості українців, бо в них мова має багато спільного коріння з французькою.
Ще буває таке, що в одній країні просто рівень знань іноземної мови вищий, ніж в іншій. Наприклад, в Голандії рідко знайдеш людину, яка не говорить англійською. А в Україні з іноземними мовами не дуже. Все більше на російську налягають. От і виходить, що кількість перспективних аплікацій з України набагато менша, ніж з деяких африканських країн. Вони ж були колись Французькими та Британськими колоніями.

Profile  

PostPosted: 12 Oct 2013, 14:53 

Те що деяким країнам легше вчити споріднену мову, це так. Але це нічого не говорить про якісний рівень володіння її мешканцями французькою чи англійською мовами. І погану незрозумілу французьку ти одинаково часто будеш чути як від іспанофонів чи мароканців, так і від інших нефранконаближених народів.

Profile  

PostPosted: 12 Oct 2013, 17:05 

smisha wrote:
Sofico wrote:

Les admissions planifiées pour 2013 se répartissent, selon le continent de dernière résidence, comme suit : Afrique 30 %; Amérique 23 %; Asie 28 %; Europe 20 %.

А мені щось це більше схоже на план, ніж на випадкові дані. Якби не було плану, то набрали би всіх білих і не ламали собі голову, як асимілювати мусульман чи сомалійців. Так як колись уже робили, але тоді була інша іміграційна доктрина - не пускати, умовно кажучи, "інших". Зараз в сучасному світі багатокультурності інші пріоритети тому і беруть приблизно в рівних пропорціях всіх потроху.
Часи відкритої расової дискримінації в Канаді вже давно минули ;)

smisha wrote:
В тій статті, що ви дали, сторінка 40:
Quote:
The data analyzed in this paper, therefore, suggest
an important tradeoff between the average skill level of immigrant flows and their ethnic
diversity
. The existence and implications of this tradeoff are likely to play an
important role in future discussions of immigration policy.

Автори статті доходять висновку, що етнічне різноманіття прямо повязане із рівнем професійності імігрантів. Але як його підтримувати це різноманіття, якщо вручну не розподіляти квоти між народами світу? Не думаю, що канадці сподіваються на допомогу індіанських шаманів і всі цифри, які оголошуються чи плануються, це збіг обставин. Якщо на Київ виділено тільки 300 віз для Квебека, при тому, що процес вже затягнувся на два роки тільки до проходження інтервю і напевно людей в черзі набагато більше, то це швидше говорить не про те, що не подаються, а про те, що не беруть.

Автори статті нічого не говорять про ручне розподілення квот, а тим більше, про індійських шаманів. Вони всього лише зауважують, що проблема, якої вони торкнулись буде і надалі жваво обговорюватись.
Вони доходять висновку, що система балів, базована на кваліфікації імігрантів, дає можливість відбору кандидатів, незважаючи на етнічну приналежність. Але (!) саме ці, начебто рівні можливості сприяють прихованій дискримінації. Тому що, наприклад, в аграрних нерозвинених країнах важко знайти той досвід, що вимагає Канада. Так само з освітою - в одних країнах освіта є менш доступною, ніж в інших; бали за освіту та досвід роботи дружини стають перепоною в тих країнах, де жінок осуджують за освіту та намагання працювати. Це і є tradeoff, про який вони говорять.

Наприклад, с 35-36
Quote:
Persons originating in countries with high mean educational attainment are more likely to
qualify for entry into Canada than persons originating in countries with low educational attainment. The population of the source countries differs substantially in mean education levels. For instance, the average educational attainment is 3.2 years in Haiti, 6.1 years in Mexico, 10.7 years in the United Kingdom, and 11.1 years in France.

Profile  

PostPosted: 12 Oct 2013, 17:28 

Незважаючи на зауваження, однакова для всіх система балів діє, і я думаю, буде діяти і надалі, приховано дискримінуючи ті самі "далекі різнобарвні культури". Якщо подивитись на час обробки заявок по віза-офісах, там теж не видно жодної переваги для "різнобарвних". Ну, а з кількістю заявок ми начебто визначились - вони йдуть у більшій кількості з тих країн, де люди більше знають\ легше вчать одну з канадських мов.

Тут можна порівняти як довго чекають українці та носії далеких та недалеких культур.

http://www.cic.gc.ca/english/informatio ... ed-fed.asp
http://www.cic.gc.ca/english/informatio ... ed-que.asp

Profile  

PostPosted: 12 Oct 2013, 22:26 

Sofico wrote:
Незважаючи на зауваження, однакова для всіх система балів діє, і я думаю, буде діяти і надалі, приховано дискримінуючи ті самі "далекі різнобарвні культури".

Коли я потрапляю в Монреаль-Норд на сході, чи на Кот-Вертю, на заході Монреаля, то я зовсім не відчуваю недостатку multiculturalism'у . Якось же всі ці люди потрапили сюди, незважаючи на менші бали за освіту і тому подібне. А біженців приймають в рази менше, ніж професіоналів. Тому як намене ручне регулювання квот якнайкраще може це пояснити.

Profile  

PostPosted: 12 Oct 2013, 22:48 

Sofico wrote:
Ну, а з кількістю заявок ми начебто визначились - вони йдуть у більшій кількості з тих країн, де люди більше знають\ легше вчать одну з канадських мов.

Київ (по всіх економічних категоріях) - 850 в рік;
Емірати - 1 690
Єгипет - 4 263
Кенія - 2 158
Китай - 5 149
Гонг-конг - 15 088
Філіпіни - 22 144
Росія - 2 731
Польща - 7 000
Румунія - 2 703
Мексика - 4 707 (а з Бразилії, до речі тільки 860).

Всім цим народам легше вчити англійську-французьку, ніж українцям? Принаймні на вулиці я цього ніразу не відчув. Рівень мови залежить швидше від індивідуальних якостей і бажанні працювати над собою, а не від географічного місця народження.
Я думаю, що в уряді задають певні тренди, тому і картина відповідна. Сьогодні хтось подумав, що Мексиканці кращі за Бразильців, от їх і беруть, а інших пригальмовують. Хоча обоє іспанофони, яким "легко" вчити канадські мови.

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2013, 00:25 

...і чисельність населення країни тут зовсім ні до чого. ;) Я згодна, що теоретично, міністерство іміграції Канади має такий важель в руках, і зажадай вони того, можуть регулювати потік імігрантів з певних небажаних країн затягуючи обробку їх документів. Але суть в тому, що це дуже б дурно пахло з точки зору репутації Канади як демократичної країни. І допоки Канада дорожить своїм добрим ім`ям, вона надає рівні можливості для всіх бажаючих, незалежно від національності. Пріорітет - економічна успішність імігранта після леднінгу, а не його колір шкіри.
Як на мене, найкращий показник є processing time. Вал заявок з Англії, при досить таки високих планах їх обробки, все рівно залишає їх чекати своєї черги довше, ніж українців. Поляки чекають своєї черги аж на 2 місяці менше, але ж їх і подається у майже 10 разів більше (чесно кажучи, там теж вагомий процент скаладають українці та інші східні сусіди, бо стали дуже хитрі, і подаються через річну польську візу з Варшави)...

Last edited by Sofico on 13 Oct 2013, 00:54, edited 1 time in total.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]