It is currently 12 Dec 2017, 04:19

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
PostPosted: 13 Oct 2013, 00:38 

smisha wrote:
Sofico wrote:
Незважаючи на зауваження, однакова для всіх система балів діє, і я думаю, буде діяти і надалі, приховано дискримінуючи ті самі "далекі різнобарвні культури".

Коли я потрапляю в Монреаль-Норд на сході, чи на Кот-Вертю, на заході Монреаля, то я зовсім не відчуваю недостатку multiculturalism'у . Якось же всі ці люди потрапили сюди, незважаючи на менші бали за освіту і тому подібне. А біженців приймають в рази менше, ніж професіоналів. Тому як намене ручне регулювання квот якнайкраще може це пояснити.

Хто сказав, що інженер з Індії отримує менше балів, ніж інженер з України? І що ви маєте проти мультикультуралізму? :? Ми у 21 сторіччі живемо, у північній Америці, у країні рівних можливостей. І слава Господу, що шановний Павло Юзик підняв питання рівності для всіх культур у парламенті Канади і прославив нашу націю, бо це б зробив хтось інший рано чи пізно, тому що прийшов такий час.

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2013, 08:27 

Sofico wrote:
...і чисельність населення країни тут зовсім ні до чого. ;)

То ви згодні, що якби була кореляція за населенням, то це було б природньо? (хоча ми уже забули, що починали з критерію "братні-англо-франко-народи-яким-ніби-легше-вчити-канадську"):
Тоді ще трохи цифр. Країни ті самі, що і в попередньому пості, тільки навпроти кількості віз виписаноо кількість населення в млн. і коефіцієнт співвідношення віз до млн. населення. З таблиці видно, що співвідношення не завжди пряме, до прикладу між тими ж таки Мексикою і Бразилією воно відрізняється в два рази на користь менш населеної (на якихось 76 млн.) Мексики:

Країна ------ віз на рік -------- населення, млн -------- співвідношення першої колонки до другої

Україна (по всіх економічних категоріях) - 850 ------------ 45.5 ------------ 18.7
Емірати - 1 690 ------------ 4.8 ------------ 352.0
Єгипет - 4 263 ------------ 85.3 ------------ 50
Кенія - 2 158 ------------ 34.7 ------------ 62.2
Китай - 5 149 ------------ 1 353.8 ------------ 3.8
Гонг-конг - 15 088 ------------ 7.2 ------------ 2 095.6
Філіпіни - 22 144 ------------ 85.2 ------------ 259.9
Росія - 2 731 ------------ 143 ------------ 19.1
Польща - 7 000 ------------ 38.2 ------------ 183.2
Румунія - 2 703 ------------ 20 ------------ 135.2
Мексика - 4 707 ------------ 116 ------------ 40.6
Бразилія - 860 ------------ 192.4 ------------ 24.5

Якби все відбувалось природньо, то Канаду б заселили китайці та бразильці.
Sofico wrote:
Я згодна, що теоретично, міністерство іміграції Канади має такий важель в руках, і зажадай вони того, можуть регулювати потік імігрантів з певних небажаних країн затягуючи обробку їх документів. Але суть в тому, що це дуже б дурно пахло з точки зору репутації Канади як демократичної країни. І допоки Канада дорожить своїм добрим ім`ям ...

Канада буде робити те, що їй вигідно, вірніше чинному уряду. Якщо уряд вважає, що темношкірим тут не місце, то створюють відповідну іміграційну програму. Якщо уряд вважає, що італійці, українці, чи ще хтось може бути у змові з ворогом, то їх відправляють в табори. Якщо уряд вважає, що Кіотський протокол заважає заробляти бабло, то відкликає свій підпис під ним. І таке інше.
В принципі, не бачу історичних підстав, щоб Канада раптом перестала регулювати в ручному режимі своє власне життя.

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2013, 08:35 

Sofico wrote:
І що ви маєте проти мультикультуралізму? :?

Не потрібно приписувати мені те, чого я не говорив. Не я говорив про неуспішність "інших" і про їхню відсталість в освіті, науці і техніці. Це був контраргумент на вашу тезу про "дискримінацію балами". Якби все відбувалось природнім шляхом, то може так і було би. Але поряд з українськими інженерами, сюди приїжджають також і кенійські інженери, разом з філіппінськими. Причому і тих і інших в рази більше. Але я щось не дуже впевнений, що їхні дипломи можна прирівняти до європейських. Але тим не менше, вони тут, і сподіваюсь, що в них все буде добре.

Sofico wrote:
Ми у 21 сторіччі живемо, у північній Америці, у країні рівних можливостей.

Чому тоді соціологи говорять, що імігранту в середньому на тридцять відсотків важче знайти роботу в Канаді і заробляють вони менше, при одинаковому бекграунді?

Profile  

PostPosted: 13 Oct 2013, 23:50 

smisha wrote:
Якщо уряд вважає, що темношкірим тут не місце, то створюють відповідну іміграційну програму. Якщо уряд вважає, що італійці, українці, чи ще хтось може бути у змові з ворогом, то їх відправляють в табори...
Продовжу логічний ряд: якщо уряд вважає, що темношкірим не місце поряд з білими в метро..
І все таки, давайте повернемось у 21 сторіччя. Почніть з хоча б біглого перегляду Сanadian Bill of Rights, який діє в Канаді зараз. Потім загляньте в сучасний IRPA (Immigration and Refugee Protection Act), потім ознайомтесь з IRPR. З цих законодавчих та регулюючих документів Ви зрозумієте, що після 60-х років ХХ ст. у Канаді відбулась кардинальна зміна у суспільстві та методах управління країною. Тут більше не місце таким поняттям, як "уряд вважає, що темношкірим тут не місце". І якщо Ви ще дотримуєтесь своєї думки про так звані "квоти" на базі національності, задзвоніть на гарячу лінію CIC і поділіться своїми сумнівами з тамтешнім консультантом. Тільки я боюсь, що якщо Ваше формулювання буде звучати щось типу "я впевнений, що Канада обирає імігрантів на базі національності чи раси за допомогою ручного регулювання", вам запропонують задвонити за номером швидкої медичної допомоги.

PART I
BILL OF RIGHTS

1. It is hereby recognized and declared that in Canada there have existed and shall continue to exist without discrimination by reason of race, national origin, colour, religion or sex, the following human rights and fundamental freedoms, namely,
(a) the right of the individual to life, liberty, security of the person and enjoyment of property, and the right not to be deprived thereof except by due process of law;
(b) the right of the individual to equality before the law and the protection of the law;
(c) freedom of religion;
(d) freedom of speech;
(e) freedom of assembly and association; and
(f) freedom of the press.

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2013, 00:19 

smisha wrote:
Sofico wrote:
...і чисельність населення країни тут зовсім ні до чого. ;)

То ви згодні, що якби була кореляція за населенням, то це було б природньо? (хоча ми уже забули, що починали з критерію "братні-англо-франко-народи-яким-ніби-легше-вчити-канадську"):

Ні, не все так просто в цьому світі. ) Факторів, що впливають на кількість заявок по країнах більше ніж один, я про них писала. Але щоб порахувати, треба перейти у 5й клас середньої школи.

Слова "братні-англо-франко-народи-яким-ніби-легше-вчити-канадську" належать Вам, так що їх не треба брати в лапки. Це теж в подставових класах десь вивчають.

Last edited by Sofico on 14 Oct 2013, 00:33, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2013, 00:29 

Sofico wrote:
smisha wrote:
Якщо уряд вважає, що темношкірим тут не місце, то створюють відповідну іміграційну програму. Якщо уряд вважає, що італійці, українці, чи ще хтось може бути у змові з ворогом, то їх відправляють в табори...
Продовжу логічний ряд: якщо уряд вважає, що темношкірим не місце поряд з білими в метро..
І все таки, давайте повернемось у 21 сторіччя.

Взагалі то я мав на увазі іміграційну програму середини ХХ століття, я вважав, що це було ясно. Вибачте, якщо ввів в оману. Просто на прикладі історичних фактів, я хотів показати, що уряд Канади завжд чинив так, як вважав за потрібне. А біль про права чомусь не зрівнює зарплати імігрантів і місцевих, як і не зрівнює їхні шанси на отримання робочого місця. Такого роду білі дають вам право звернутись до суду, якщо ви маєте докази порушення своїх прав. Але папірець не може вам гарантувати на сто відсотків, що ваші права не будуть порушені.

Наскільки я пам"ятаю, напочатку ви також говорили про квоти в афірмативній інтонації:
Sofico wrote:
От наприклад, якщо зі 100 імігрантів з Европи 80 успішно адаптувались та знайшли стабільну роботу (або відкрили власну справу), а зі 100, скажімо, африканців, 50 знайшли роботу (чи відкрили справу), а 50 сидять на велфері, то здогадайтесь для кого будуть вищі квоти у майбутньому.

То хто перший буде дзвонити в СІС?

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2013, 00:31 

Sofico wrote:
Ні, не все так просто в цьому світі. ) Факторів, що впливають на кількість заявок по країнах більше ніж один, я про них писала. Але щоб порахувати, треба перейти у 5й клас середньої школи. Там же вчать, що варто формулювати свою думку точніше, ніж "братні-англо-франко-народи-яким-ніби-легше-вчити-канадську".

Не нагадує гру в пінг-понг?
Sofico wrote:
Звідси http://www.cic.gc.ca/english/department ... onomic.asp видно, що "беруть інших" дуже нерівномірно. І дивним чином це співпадає з кількістю англомовних/франкомовних та загального населення, а не культури чи традицій.

Пінг-понг, сформулюю точніше свою думку, це коли ти подаєш м"ячик, потім тобі його повертають, а ти знову відбиваєш, ніби кажеш "та ні, це не я подавала". Дуже прикольна гра.

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2013, 00:45 

smisha wrote:
Взагалі то я мав на увазі іміграційну програму середини ХХ століття, я вважав, що це було ясно. Вибачте, якщо ввів в оману. Просто на прикладі історичних фактів, я хотів показати, що уряд Канади завжд чинив так, як вважав за потрібне. А біль про права чомусь не зрівнює зарплати імігрантів і місцевих, як і не зрівнює їхні шанси на отримання робочого місця. Такого роду білі дають вам право звернутись до суду, якщо ви маєте докази порушення своїх прав. Але папірець не може вам гарантувати на сто відсотків, що ваші права не будуть порушені.

Для цього треба доказати, що імігрант з меншим досвідом праці в Канаді ніж місцевий (це ще при всіх інших рівних факторах) має таку ж саму ринкову цінність.

smisha wrote:
Наскільки я пам"ятаю, напочатку ви також говорили про квоти в афірмативній інтонації:
Sofico wrote:
От наприклад, якщо зі 100 імігрантів з Европи 80 успішно адаптувались та знайшли стабільну роботу (або відкрили власну справу), а зі 100, скажімо, африканців, 50 знайшли роботу (чи відкрили справу), а 50 сидять на велфері, то здогадайтесь для кого будуть вищі квоти у майбутньому.

То хто перший буде дзвонити в СІС?

Я не знаю, як пожна розчути інтонацію у написаному тексті, але навіть якщо відірвати цей кусок тексту, від наступного ж за ним речення, чорним по білому написано, що це лише здогадка. А в CIC я не маю нічого проти позвонити, тільки я б формулювала їм запитання наступним чином: I am concerned about variable processing times by different visa offices. Would you please explain to me what are the reasons for such a discrepancy? І я приблизно знаю, що там скажуть. Справа в тім, що Канадский уряд, на відміну від Українського, не може декларувати одне, а робити інше. І якщо він декларує рівні принципи відбору імігрантів і прийому заявок від всіх, незалежно від країни походження, це так і є.

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2013, 00:50 

smisha wrote:
Але поряд з українськими інженерами, сюди приїжджають також і кенійські інженери, разом з філіппінськими. Причому і тих і інших в рази більше. Але я щось не дуже впевнений, що їхні дипломи можна прирівняти до європейських.

А не забагато Ви намагаєтесь вирішити сам один? ;)
Це, звиняюсь, вирішуємо не ми, а ось ця інституція: http://www.cicic.ca/383/foreign-credent ... ion.canada
Я правда не впевнена, до чого в обговоренні Канади дипломи Європи.

Profile  

PostPosted: 14 Oct 2013, 03:49 

Quote:
до чого в обговоренні Канади дипломи Європи.

Квебек, ніби признає французькі дипломи... якась там у них домовленість є...

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 42 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]