Сьогодні: 20 липня 2018, 14:38

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

[ 38 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 09 серпня 2012, 17:57 

Повідомлення: 351
Зображення
На графіку видно, наскільки провінція Онтаріо вірно і стійко просідає вже протягом декількох років щодо західних провінцій по ВВП на душу населення. Будучи колись дійною коровою Канади, вона незабаром стане дотаційним регіоном, таким же, як, скажімо, Квебек. Взагалі, якщо виключити північні території, то самими небагатими в Канаді є атлантичні провінції і Квебек. Тепер до них поступово рухається і Онтаріо.
http://www.economist.com/node/12494569? ... 569&d=2009
А сенс статті, коротко, в тому, що, незважаючи на те що в Торонто до сих пір розквартировані головні офіси більшості канадських корпорацій і тут знаходяться штаб-квартири п'яти найбільших банків Канади, економічна та політична міць неухильно зміщується в бік Західної Канади, зокрема Калгарі, столиці провінції Альберта.

Догори

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2012, 02:14 

Повідомлення: 26
Додам трошки власних спостережень. Завтра рівно 2 місяці як ми в Калгарі. Враження дещо контрастні. Це місто, в основному, робітничого класу, більшість людей зайнята у нафтовій галузі, у будівництві, або суміжних сферах. Робота тут цінується дуже, будь-яка. Купу разів спостерігала, як ,скажімо, молоді дівчата нейтіви, яким ,направду, ніц не бракує(маю наувазі доволі симпатичні), працюють на будівництві, ходять в засмальцьованому комбінезоні і касці. І вигляд в них такий радісний, ніби це "Dream Job". Так, працювати тут не соромно. Для мене то є дивним трохи, чому людина, зокрема, молода дівчина, в якої рідна англійська працює на констракшн чи поливає клумби в даунтауні.Але, при тому , мені то імпонує, кожна людина має вибір і має можливість бути ним задоволеною. Люди не обтяжені стереотипами, не стараються комусь щось довести, не прагнуть робити щось "через людське око".Мабуть, тому вони завжди поміхнені і випромінюють гармонію) Саме місто, як вже хтось вдало підмітив, нагадує селеще міського типу. Нема якихось особливих архітектурних рішень, даунтаун - офісні хмарочоси, заклади харчування, дрібні крамнички. Трохи далі від центру - звичайні житлові ройони,в основному, невеликі акуратні приватні будиночки, рідше висотки. Ще з позитивного, Калгарі надзвичайно чисте місто, старі райони дуже зелені, парків та плейграундів незліченна кількість, жителі міста відкриті до спілкування, доброзичливі, багато survival jobs. І ніби все тут добре, спокійно і зручно для проживання, але мене не покидає думка, аби колись переїхати до Торонто. Якесь в мене внутрішнє відчуття( можливо що хибне), що там мені було б комфортніше. Люблю атмосферу великого міста, не хочу розмірено-нудного життя. Словом, мрія поїхати до Канада вступила місце мрії про Торонто))) Проте ,зараз абсолютно не жалкую, що прийняли рішення приїхати сюди, для старту тут є абсолютно всі умови. А от далі, то вже кожному своє.Зрештою, то є мої субєктивні відчуття, на істину не притендую)

Догори

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2012, 11:18 

Повідомлення: 628
Махнемся?)) Доречі в Торонто атмосфера великого міста відчувається тільки на дорогах і хайвеях...) Може трішки даунтаун. Решта теж саме село.

Догори

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2012, 12:30 

Vo_Vik написав:
Махнемся?)) Доречі в Торонто атмосфера великого міста відчувається тільки на дорогах і хайвеях...) Може трішки даунтаун. Решта теж саме село.

Чом би й ні) але не зараз. Даю собі рік часу і якщо мої враження не зміняться, то тоді махнамось)))

Догори

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2012, 14:26 

Не знаю чи стільки витримаємо)) Напевно ще по дорозі в Квебек заїдемо). Давно туда хочу.

Догори

ПовідомленняДодано: 11 серпня 2012, 13:57 

Повідомлення: 111
Який Квебек, яке Калгарі...максимум в Оттаву, щоб я у майбутньому зміг на готелі зекономити :-)

Догори

ПовідомленняДодано: 11 серпня 2012, 17:20 

Ну хоть в Альмер можна?

Догори

ПовідомленняДодано: 11 серпня 2012, 22:59 

Roma Siviy написав:
Який Квебек, яке Калгарі...максимум в Оттаву, щоб я у майбутньому зміг на готелі зекономити :-)

Роман, якби так часом надумав на захід метнутися, то за готель не хвилюйся)))

Востаннє редагувалось Natali в 12 серпня 2012, 21:48, всього редагувалось 1 раз.

Догори

ПовідомленняДодано: 12 серпня 2012, 09:49 

Ага це значить саме та Наталі за яку ми думали? Яка в Торонто на 5 годин зупинялась?

Догори

ПовідомленняДодано: 12 серпня 2012, 16:36 

Vo_Vik написав:
Ага це значить саме та Наталі за яку ми думали? Яка в Торонто на 5 годин зупинялась?

ага, та сама))) Розкусили мене як білка горіха ;) . Жартую, насправді, я й не приховувала, просто якось до слова не приходилось). Раз так, то користуючись нагодою дякуємо(наша сімя) Роману та його дружині за щирість, безкорисливість та готовність допомогти. Для нас Ваша допомога була дуже-дуже важливою! Доречі, Vo_Vik, якщо надумаєте до Калгарі приїхати, то про готелем теж не переймайтесь ;) Ну але скоро думайте, бо як будете зволікати, то ми вже ,може, до Торонто переїдемо)))

Догори

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
   [ 38 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC - 5 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти: