It is currently 19 Nov 2017, 13:43

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
PostPosted: 09 Aug 2012, 17:57 

Image
На графіку видно, наскільки провінція Онтаріо вірно і стійко просідає вже протягом декількох років щодо західних провінцій по ВВП на душу населення. Будучи колись дійною коровою Канади, вона незабаром стане дотаційним регіоном, таким же, як, скажімо, Квебек. Взагалі, якщо виключити північні території, то самими небагатими в Канаді є атлантичні провінції і Квебек. Тепер до них поступово рухається і Онтаріо.
http://www.economist.com/node/12494569? ... 569&d=2009
А сенс статті, коротко, в тому, що, незважаючи на те що в Торонто до сих пір розквартировані головні офіси більшості канадських корпорацій і тут знаходяться штаб-квартири п'яти найбільших банків Канади, економічна та політична міць неухильно зміщується в бік Західної Канади, зокрема Калгарі, столиці провінції Альберта.

Profile  

PostPosted: 10 Aug 2012, 02:14 

Додам трошки власних спостережень. Завтра рівно 2 місяці як ми в Калгарі. Враження дещо контрастні. Це місто, в основному, робітничого класу, більшість людей зайнята у нафтовій галузі, у будівництві, або суміжних сферах. Робота тут цінується дуже, будь-яка. Купу разів спостерігала, як ,скажімо, молоді дівчата нейтіви, яким ,направду, ніц не бракує(маю наувазі доволі симпатичні), працюють на будівництві, ходять в засмальцьованому комбінезоні і касці. І вигляд в них такий радісний, ніби це "Dream Job". Так, працювати тут не соромно. Для мене то є дивним трохи, чому людина, зокрема, молода дівчина, в якої рідна англійська працює на констракшн чи поливає клумби в даунтауні.Але, при тому , мені то імпонує, кожна людина має вибір і має можливість бути ним задоволеною. Люди не обтяжені стереотипами, не стараються комусь щось довести, не прагнуть робити щось "через людське око".Мабуть, тому вони завжди поміхнені і випромінюють гармонію) Саме місто, як вже хтось вдало підмітив, нагадує селеще міського типу. Нема якихось особливих архітектурних рішень, даунтаун - офісні хмарочоси, заклади харчування, дрібні крамнички. Трохи далі від центру - звичайні житлові ройони,в основному, невеликі акуратні приватні будиночки, рідше висотки. Ще з позитивного, Калгарі надзвичайно чисте місто, старі райони дуже зелені, парків та плейграундів незліченна кількість, жителі міста відкриті до спілкування, доброзичливі, багато survival jobs. І ніби все тут добре, спокійно і зручно для проживання, але мене не покидає думка, аби колись переїхати до Торонто. Якесь в мене внутрішнє відчуття( можливо що хибне), що там мені було б комфортніше. Люблю атмосферу великого міста, не хочу розмірено-нудного життя. Словом, мрія поїхати до Канада вступила місце мрії про Торонто))) Проте ,зараз абсолютно не жалкую, що прийняли рішення приїхати сюди, для старту тут є абсолютно всі умови. А от далі, то вже кожному своє.Зрештою, то є мої субєктивні відчуття, на істину не притендую)

Profile  

PostPosted: 10 Aug 2012, 11:18 

Махнемся?)) Доречі в Торонто атмосфера великого міста відчувається тільки на дорогах і хайвеях...) Може трішки даунтаун. Решта теж саме село.

Profile  

PostPosted: 10 Aug 2012, 12:30 

Vo_Vik wrote:
Махнемся?)) Доречі в Торонто атмосфера великого міста відчувається тільки на дорогах і хайвеях...) Може трішки даунтаун. Решта теж саме село.

Чом би й ні) але не зараз. Даю собі рік часу і якщо мої враження не зміняться, то тоді махнамось)))

Profile  

PostPosted: 10 Aug 2012, 14:26 

Не знаю чи стільки витримаємо)) Напевно ще по дорозі в Квебек заїдемо). Давно туда хочу.

Profile  

PostPosted: 11 Aug 2012, 13:57 

Який Квебек, яке Калгарі...максимум в Оттаву, щоб я у майбутньому зміг на готелі зекономити :-)

Profile  

PostPosted: 11 Aug 2012, 17:20 

Ну хоть в Альмер можна?

Profile  

PostPosted: 11 Aug 2012, 22:59 

Roma Siviy wrote:
Який Квебек, яке Калгарі...максимум в Оттаву, щоб я у майбутньому зміг на готелі зекономити :-)

Роман, якби так часом надумав на захід метнутися, то за готель не хвилюйся)))

Last edited by Natali on 12 Aug 2012, 21:48, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: 12 Aug 2012, 09:49 

Ага це значить саме та Наталі за яку ми думали? Яка в Торонто на 5 годин зупинялась?

Profile  

PostPosted: 12 Aug 2012, 16:36 

Vo_Vik wrote:
Ага це значить саме та Наталі за яку ми думали? Яка в Торонто на 5 годин зупинялась?

ага, та сама))) Розкусили мене як білка горіха ;) . Жартую, насправді, я й не приховувала, просто якось до слова не приходилось). Раз так, то користуючись нагодою дякуємо(наша сімя) Роману та його дружині за щирість, безкорисливість та готовність допомогти. Для нас Ваша допомога була дуже-дуже важливою! Доречі, Vo_Vik, якщо надумаєте до Калгарі приїхати, то про готелем теж не переймайтесь ;) Ну але скоро думайте, бо як будете зволікати, то ми вже ,може, до Торонто переїдемо)))

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]