It is currently 14 Dec 2017, 16:54

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message
PostPosted: 22 Jul 2012, 13:17 

Оскільки я ще не мала нагоди відвідати велику кількість канадських міст, то зібрала думки людей, які жили в тому чи іншому місті.
А як відомо, скільки людей - стільки й думок!!!

Profile  

PostPosted: 22 Jul 2012, 13:20 

Quote:
Спробуйте там пожити пару тижнів-місяць до переїзду взимку, щоб перевірити як ви реагуєте на клімат. У Калгарі буває шинук - теплий вітер з гір, який викликає різкий перепад температури (з -4С до +14 С) протягом дня. У деякий людей (частіше жінок) це викликає мігрені, які не лікуються абсолютно: (
Ми жили в Калгарі 4.5 року і в мене там почалися мігрені - лікар сказав, що потрібно переїжджати в інше місце.

Profile  

PostPosted: 22 Jul 2012, 13:23 

Quote:
Чоловікові Rockies сподобалися. Тому що я не уявляю собі як Калгарі сам по собі може після Торонто сподобатися. Що нам заважало в тих краях - білі ночі, це влітку, я представляю який короткий день там взимку. Торонто південніше і цим все сказано. Рослини виглядають відповідно, якщо це вам важливо.

Profile  

PostPosted: 22 Jul 2012, 13:26 

Quote:
Калгарі - сумовитий степовий пейзаж.
Рокіз прекрасні, але до них їхати на машині з Калгарі пару годин.

Profile  

PostPosted: 22 Jul 2012, 13:31 

Quote:
Дуже легко Калгарі може сподобаєтися після Торонто. Калгарі нормальне місто хоч і на село ще скидається. А Торонто вже настільки місто що стає смітником...

Profile  

PostPosted: 22 Jul 2012, 13:39 

Quote:
Біля Торонто багато різних містечок, маленьких і тихих, вибір є, не обов'язково в даунтауні селитися. А Калгарі - самотнє невелике місто і навколо взагалі нічого. Коли підлітаєш до нього в літаку, стає не по собі - місто в пустелі.

Profile  

PostPosted: 22 Jul 2012, 13:42 

Quote:
"Я не уявляю собі як Калгарі сам по собі може після Торонто сподобатися"
Легко. Народу / натовпу менше. Іммігрантів менше. Дороги кращі. Народ набагато більш доброзичливий і розслаблений.
Їздять, до речі, в п'ять разів ввічливіше, ніж в Торонто

Profile  

PostPosted: 22 Jul 2012, 13:46 

Quote:
Народу / натовпу менше.
Так. Містечко маленьке - всього 1 млн. жителів. Відповідно і з роботою важче, ніж у великому місті.
Натовп менший через те, що великі відстані між будинками і все в машинах - пішки нікуди не дійдеш. Відповідно, часто доводиться утримувати 2 машини в родині.

Іммігрантів менше.
в Калгарі їх теж багато. В основному індуси. Навіть мера обрали мусульманина.

Дороги кращі.
Якість асфальту краща, ніж в Торонто. Але сніг взимку прибирають не так оперативно як тут - сподіваються на шінук, що сам розтане. В результаті багато сльоти і машина завжди брудна взимку.
Тут хайвеї дуже добре продумані, а вже по платному хайвею взагалі дуже швидко можна дістатися.

Народ набагато більш доброзичливий і розслаблений.
Я в Торонто живу 1 рік і поки що не можу сказати, що тут люди не доброзичливі. Так, трохи більше енергійні, ніж в преріях. Але хіба це погано? Хіба краще в напівдрімоті жити? :)

Profile  

PostPosted: 22 Jul 2012, 13:59 

Quote:
1 млн - це не маленький. 1 млн - це в самий раз. :) Більше - багато - проблеми з логістикою, з можливістю дістатися з однієї точки міста в іншу починаються. Менше - мало - зовсім діра.
Калгарі - місто американізоване - тому так, без машини важко. Але на те вона і Америка (Північна), а не Європа. :) Громадський транспорт там гірше розвинений. Правда, у мене в Калгарі одна машина в родині була, а в Оттаві, ось, тепер дві. :)

Емігрантів вистачає, але менше, ніж в Торонто, Монреалі та Ванкувері. Мені знайомий китаєць скаржився, що Калгарі - занадто біле місто.

Плюс Калгарі в тому, що сіль не сиплять на рани дороги. Машини менше гниють. Мені особисто це подобалося. Лобові шиби треба тільки змінювати час від часу - через камінці, якими засипають дороги. І бажано машини мати з повним приводом. І тоді нормально.

З роботою - це зовсім інша перспектива. Я думаю, Калгарі - досить вдале з точки зору роботи місто. Наскільки я бачу, народ все одно часто отримує там пропозиції та переїжджає. Ось знайомі наші недавно виїхали в Калгарі - товариш туди постійно мотався у відрядження - набридло туди-сюди їздити, вирішили переїхати. Взагалі, за статистикою з точки зору роботи, якраз Альберта і Саскачеван попереду Канади всієї. Скрізь не стабільно, не погано, скорочення і budget cuts, а там пруха.
Але я думаю, не правильно порівнювати без урахування фактора роботи. Якщо люди хочуть їхати - значить саме там у них робота і є. Треба порівнювати просто умови проживання.

Щодо напівдрімоти - це кому як подобається. Я більше декількох днів велике місто переносити не можу вже, відвик. Навіть у центрі Оттави мені шумно і людно. :) А народ там все-таки куди як зговорчивіші і балакучіші. Тут вже віяння великих міст, злиття всіх рас і культур - тут вже більше схоже на те, як скрізь. Біжать повз - не вітаються. Чи не заговорюють при першій можливості. Спасибі в автобусі водієві не говорять. А там ще дух small town's - що приємно. До того ж і водять там краще, і поступаються пішоходам охочіше, і пускають на дорогах. Зовсім інша атмосфера.

Але це все питання 1) пріоритетів, 2) звички. Я помітив, що кожен до свого місця звикає - і нахвалює. Я, от, можу сотню аргументів на користь Оттави накидати. А можу сотню на користь Калгарі. І якщо постаратися, можу сотню на користь Торонто. :) Все дуже суб'єктивно. Але як би там не було, для мене Калгарі - це ближче до цієї Канаді, ніж Торонто. :)

Profile  

PostPosted: 22 Jul 2012, 14:01 

Quote:
Я просто люблю бути ближче до природи, що у великих містах дуже важко. У всіх свої пріоритети. Мешканці маленьких міст часто мріють переїхати у великі, жителям великих іноді набридає суєта і вони прагнуть в більш спокійні місця. :)) Але, кажу, немає міст хороших чи поганих. Залежить від твого характеру і від твоїх поточних пріоритетів.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]