Річниця Євромайдану .21 листопада 2014 о 19.00

Відповісти
І.Н.Формація
Повідомлень: 24
З нами з: 20 листопада 2014, 00:32

Річниця Євромайдану .21 листопада 2014 о 19.00

Повідомлення І.Н.Формація »

Річниця Євромайдану

vendredi à 19:00
405 Avenue Fairmount Ouest Montréal, H2V 2G5
21 листопада о 19.00


відзначення річниці ЄВРОМАЙДАНУ.
Перегляд вже історичного фільму про майдан 2013-2014.
Обговорення спільних тем та подальшої співпраці.

10658945_10203213375315806_9112993225580456566_o.jpg
Вшануй пам"ять загиблих!
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Люди!
Нагадую -сьогодні вшанування річниці Евромайдану!
Підтримайте організаторів!
Прийдіть вшанувати пам"ять загинувших на Майдані!
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Щиро дякую організаторам і тим хто прийшов.
Вічна пам"ять загинувшим!
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Після фільму було анонсовано "Обговорення спільних тем та подальшої співпраці." Є якісь новини ?
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

комітет збирає і відправляє речі для військових.І продовжує працювати у цьому напрямку
Відповідали на питання людей "чи впевнені що речі доходять саме туди куди потрібно" та тощо.
Як на мене,то було не обговорення,а спілкування.
А яких новин ви чекаєте?
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Я просто запитав.... Дякую за відповідь.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

І яка мета для наступної відправки? Речі підуть якомусь конкретному батальйону? Які їхні потреби?
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:І яка мета для наступної відправки? Речі підуть якомусь конкретному батальйону? Які їхні потреби?
smisha,я не є в комітеті.Ви можете з ними зв"язаться і отримати відповіді на ці запитання.І нам розкажете :smile:
ukrmontreal@gmail.com
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

smisha писав:І яка мета для наступної відправки? Речі підуть якомусь конкретному батальйону? Які їхні потреби?
Заходьте на Волонтерську сотню Монреалю https://www.facebook.com/groups/1558412801045279/. Там вся інформація...
Adler
Повідомлень: 4
З нами з: 20 грудня 2014, 01:39

Повідомлення Adler »

Orlyk :Заходьте на Волонтерську сотню Монреалю https://www.facebook.com/groups/1558412801045279/. Там вся інформація...


Питання про Комітет допомоги Україні, а відповідь про інщу організацію. Невже самим не противно прикриватися чужим ім"ям?
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

а коли нема що сказати в противагу комітету, який надає звіти та збирає громаду? то залишається лише розтрубити про себе хороших, в яких є рахунок на paypal....
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Orlyk писав:
smisha писав:І яка мета для наступної відправки? Речі підуть якомусь конкретному батальйону? Які їхні потреби?
Заходьте на Волонтерську сотню Монреалю https://www.facebook.com/groups/1558412801045279/. Там вся інформація...
Я коли це писав , я і сам вважав, що це все одна група людей, яки працюють з єдиною метою допомоги українським військовим, а потім з'ясувалося , що між вами там якісь негаразди..))) Мені, наприклад, більш зручно допомагати через, Волонтерську сотню...- більш прозоро (видно на фейсбуці з ким вони в Україні мають діло) і швидше ... А ваші там внутрішні відносини мене якось мало турбують... Якщо пропаде в них прозорість , найдемо інший способ як допомагати Україні :? В загалі то, за великим рахунком, допомогати можна і без Комітету, і без Сотні ... :wink:
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

Допомогати можна і без Комітету і без Волонтерської сотні,один раз натиснув на PAYPAL і таке відчуття що совість чиста,допоміг.А от коли рік іде робота,яка забирає багато часу(свого персонального,який люди відривать від своїх справ,від сім'ї)зібрати,розподілити,продумати всю логістику надходження грошей-потреби-закуп-відправка-отримання-надання звітів,і не тільки це,Комітет на протязі року проводив дуже багато акцій(мітинги,демонстрації,листи до преси,до владних структур,запрошення політиків і т.п. можна дуже довго перераховувати але якщо людина не хоче замислитись що стоїть за словом допомога в сенсі Комітету,і ніколи не зтикався з організацією процесу роботи волонтерів(вільний час після роботи,вихідні,під час роботи )неоплачуваної роботи-то він ніколи не зрозуміє яку роботу люди зробили і продовжуюють робити після зменшення кількості учасників а обсяги допомоги залишились ті-ж що були до цього і на скільки не вистачає людських ресурсів для рекламування своєї діяльності(те що Ви називаєте прозорістю),таким малим складом і ніколи не буде знати які проблеми виникають в таких колективах.Але ми знаходимось в демократичній країні де кожен має права.Комітет залишається прибічником демократичного вирішення питаннь(тобто голосування більшості-це закон) і не важливо що в якийсь конкретний момент це не єфективно,довго чи можливо ,на чиюсь персональну думку неправильно.Якщо один раз переступаєш-вся демократія іде коту під хвіст.Так що перед тим як когось критикувати спробуйте розібратись більш детально,або,що найкраще,приєднуйтеся і своїми очами побачите що,куди,як і звідки.Комітет відкрита організація з відкритою інформацією,але з величезним браком людських ресурсів при великій кількості Українських волонтерських організацій які чекають від неї допомоги.
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

коротко і, думаю, зрозуміло для всіх.

ще будуть питання, чи може віддамо свій дорогоцінний час для волонтерської неоплачуваної роботи в громаді, не займаючись популізмом?
Відповісти

Повернутись до “Комітет Допомоги Україні”