Злочинці

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Відповісти
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Злочинці

Повідомлення smisha »

МВС: Маркова затримали в Сан-Ремо

Якесь подвійне відчуття. Марков є співзасновником "Комітету з порятунку уркаїни", який наїхав на яника, вимагаючи його притягнення до суду. Марков уже сидів за яника, напевно були якісь протиріччя. Тепер знову його взяли. В мене складається враження, що ГПУ робить це на замовлення яниковича...
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Не схоже. Марков звірячою ненавистю ненавидів все українське. Водив з собою на українські мітинги зграї виродків, які на людей кидались. Янукович в цьому плані спокійніший. У них можуть бути різні друзі (меценати), Марков може злитись на Януковича за минуле (за арешт), але хіба він (Янукович) такий могутній, аби замовити італійцям арешт?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

янукович за свого президенства його і посадив. Якби янукович не був такий могутній, то зараз би сидів в українській тюрмі. Я не думаю, що в Європі тільки один Марков шастає. Але схопили саме його і саме після створення "Комітету з порятунку уркаїни". І сев це вказує на співпрацю і теплі стосунки між колишнім і нинішнім президентом.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Про порозуміння між порохом і янииком - згідний. Та чи має той "втікач" такий вплив? Подивимось, чи видадуть Маркова Україні
Відповісти

Повернутись до “Україна”