It is currently 17 Nov 2017, 18:55

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 11 Jun 2016, 13:02 

Шановні форумчани, я перепрошую за турботу, наша сім'я в складі чотирьох чоловік три роки йде по імміграційному шляху, але так склалося що на фінальній стадії ми по своїй необережності стали жертвами шахрайства, всі засоби відкладені на імміграцію в Квебек у нас вкрали, не залишилося грошей навіть на життя тут в Україні. Ми з чоловіком щоб прогодувати хоч якось наших діток віддали в ломбард золото і мобільні телефони. Ми дуже хочемо поїхати в прекрасне місто Монреаль.
Нам більше сподіватися нема на кого, наша держава нам не допоможе.
Коротко про нашу сім'ю і наш імміграційний шлях.
Мама Іра 34 роки, за професією маляр-штукатур.
Папа Толя 35 років, за професією інженер-зварювальник.
Син Саша 7 років.
Дочка Віка 4 роки.
Чи не від простого життя ми хочемо іммігрувати в Канаду, збирали гроші на імміграцію, та ось на фінішній прямій через халатність чоловіка ми залишилися без коштів на адаптацію в Квебеку. Так що там адаптація, у нас не залишилося грошей навіть на життя тут. Ми дуже хочемо поїхати в Квебек.
Я вас дуже прошу зрозуміти нашу ситуацію.
Попередньо вам вдячна.
Якщо у кого то буде можливість нам допомогти
Реквізити для допомоги
Приват Банк
Номер рахунку 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
НОМЕР КАРТКИ 5168 7556 3117 6423
Кучеренко Іра
Дякую вам

Profile  

PostPosted: 12 Jun 2016, 22:09 

Щож то вас так одне нещастя за другим?
https://www.kharkovforum.com/4693419-pr ... _dlya_mamy
Quote:
Уважаемые форумчане я Кучеренко Иван 14.11.95 года рождения,хочу попросить вас о помощи для своего самого родного человека, это моя мама. Так случилось что я и мама живем одни, моя мама все свое здоровье отдала для меня. Родила меня поздно, аж в 47 лет. Растила и воспитывала меня как смогла. Никто не ожидает когда беда приходит в дом, вот и к нам внезапно нагрянула, я обязан помочь маме, иначе я этого не смогу пережить. У моей мамы обнаружен рак толстой кишки 2-й степени, нужны огромные средства для лечения. Так как мама у меня в возрасте наши врачи не особо хотят лечить стариков, поэтому я нашел немецкую клинику которая возмется за лечение моей матери, я очень хочу что бы мама поправилась и ещё дождалась своих внуков. Поэтому я вынужден просить добрых людей помочь, кто сколько сможет, для вас большого ущерба не нанесет пожертвовать 5 или 10 грн, а для нас надежда на счастливое завершение этой истории. Я надеюсь на вас, добрые люди помогите моей маме.
Реквизиты для помощи
Карта приват 5168 7556 3117 6423 Кучеренко Ирина
Вебмани
Гривна u732372757850
Доллар z561475820830
Мой номер телефона 0638551619 – Кучеренко Иван

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC - 5 hours [ DST ]