Про наболівше: UPS, Canada post, DHL, Purolator...

тут можна обговорювати будь яку тему :)

Модератор: smisha

Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Про наболівше: UPS, Canada post, DHL, Purolator...

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Почну з того, що в якому б районі Монреаля я не жив... Всюди, завжди вони працюють як укурені і безголові ідіоти :( Через один або два рази мені доводиться йти пішки за посилкою. Мені цікаво чи це у всій Канаді таке, чи тільки в моєму улюбленому Монреалі? Чи це тільки мені так щастить? У мене наразі немає авто, і походи за речима за доставку яких я заплатив - дуже неприємна справа, особливо коли це щось велике і важке. Час від часу я бачу як доставщики ліплять найлейку на під'їзд "не було вдома" навіть не спробувавши подзвонити отримувачу. Це просто якийсь жах, а не сервіс.
Ото ж, сьогодні ці обкурені квебеква умудрилися викинути нову фішку - доставити мою посилку якомусь іншому безголовому ідіоту. Одразу скажу, що за посилку я не платив ні копійки, це запчастини до обладнання яке треба відремонтувати на... вчора! І тут, я вирішую подвиитися на трекінг і дізнаюся що посилка доставлена і навіть хтось з прізвищем LAUNDRY розписався за мене. ЯК!? Хтось може мені пояснити, як таке могло статись? Один ідіот не туди привіз, другий радий забрати чужу посилку? Мені цікаво що ця тварина тепер робитиме з світлодіодами для прожекторів... Люди з театру і УНО: пробачте мене, як бачите не моя провина...
Є в когось які ідеї що з цими безголовими робити? Може у вас був подібний досвід?
Завтра дзвонитиму їм, але мені здається, що це тупик.
delivery2.jpg
P.S. розмовляв з відправником сьогодні, адреса 100500% правильна.
---
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Напевно дійсно укурені.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

На диво DHL відреагували досить швидко, сусіда знайшли, буду йти в гості... Всерівно мене дивує така робота.
---
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Якщо посилка не знайдеться, треба повідомити продавця, що товар не дійшов. Чула, дехто таки повертає гроші.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

якась дивна якість роботи - віддати лівій людині пакунок, який їй не належить. В мене поки такого не було. Один раз ФедЕкс навіть повідомлення не залишив, якимось дивом я поліз шукати трек-номер і побачив, що пакунок вже повернувся на склад, бо мене нібито не було вдома.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

У мене вже навіть була ідея давати адресу поштового відділення як свою, так доставка буде на 2 дні швидше, бо інакше тратять день щоб лишити записку що не було дома, і день потім щоб до відділення завести.

Причому домофон прив’язаний до мобільного, тобто якби вони хоч спробували доставити, то був би дзвінок з домофону.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Vo_Vik, :D я шокований твоєю ідеєю! Чорт забирай, таке відчуття, що вони на роботу бомжів набирають які готові доставити посилку якщо не отримувачу то хоча би комусь... Як я тебе розумію, у мене теж інтерком був прив'язаний до мобільного телефона з яким я всюди, навіть коли сплю :D І всерівно я через раз зустрічав наклейку на своєму під'їзді... Ні дзвінка, нічого...
Маленьке доповнення до моєї історії:
сусід виявився таким же укуришем як і доставщик - він ВІДКРИВ пакунок і викинув упакову :D б'юсь об заклад - якби це був мобільний телефон то він би мені його просто не дав хоча би тому, що він його уже відкрив. Але оскільки це якісь незрозумілі деталюшки то що тут казати, вибачився, сказав що не знав мого прізвища і подумав що це помилкаааа-аа бла-бла-бла...
Якби це був інший сусід, була б розмова іншою. А так цей чувак дуже добра людина... Просто любить багато курити траву... -.-
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Я взагалі здивований. що з таким підходом таки 99% посилок доставляєтья адресату.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Немалий виходить відсоток.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Я намагаюся використовувати ПостКанада чи аналоги за кордоном на зразок USPS справа в тому що UPS,Purolator та їм подібні дуже часто беруть митний збір ,щось біля 35-40 баксів тоб-то якщо товар зі Штатів вам коштував 25 баксів з вас "здеруть" ще 35 бакинських за "розтаможку" що на справді повне "кидалово".З державними поштовиками такого не трапляється.І відносно помилок що-до доставки не тому адресату аналогічна ситуація,з UPS та DHL за сезон у кожному з магазинів по сім-вісім раз помилково "губиться" товар чи привозять чужий.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я думав, що коли товар перетинає кордон Канади, з нього знімаються податки і від поштового курєра це не залежить. Хіба не так?
Наприклад ми купляли дещо з України, локально тут це доставляла канадська пошта - разом з товаром вручили чек, що потрібно заплатити додаткове мито.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Таких обговорень стосовно цієї теми у неті повно

http://forums.redflagdeals.com/way-avoi ... s-1175703/

єдине рішеня у цьому питанні максимально не користуватися послугами UPS та FedeX для доставки з за кордону.З державними поштовиками я не мав жодного разу якихось проблем , можливо вам не пощастило.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Та... до речі це розмитнення вже теж дістало :( грабіжники!
---
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”