It is currently 22 Nov 2017, 18:09

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
PostPosted: 04 Oct 2013, 04:57 

Image

як на Монреальщині справи із домашнім інтернетом?...

наскільки розумію, такої шари як в Україні, де можна за 10 умовних долярів мати 50Mbps з синхронним каналом, там немає? ...

які можливі типи підключення існують?...
яка швидкість?....
чи є більш-менш пристойний вибір провайдерів?
з якими складностями можна зіштовхнутись... і на що звертати увагу при виборі провайдера?....

Profile  

PostPosted: 04 Oct 2013, 22:39 

Давно збирався про це написати, ви мене підштовхнули, тому прошу - Інтернет.
Щоб все не дублювати, скажу що я підключив безконтрактний безлімітний пакет на швидкості 5 Мб від Distributel, що коштує 45.94 $ в місяць з податками, плюс потрібно було купити у них модем 63.18 $, плюс за підключення 44.84 $.
Перед тим, як підключати, раджу просто почитати на місцевих форумах, що люди говорять про конкретну компанію. Так я відсіяв Аканак, який має таку саму пропозицію, тільки швидкість в два рази більша. Але багато людей жалілись на їхній сервіс.

Profile  

PostPosted: 07 Oct 2013, 07:58 

а щось типу "домашніх мереж" там є?... ну, коли одне підключення на увесь під'їзд...

або з сусідами якось домовитись... з метою "оптимізації" витрат....

наприклад, я з сусідом на двох інтернетом користуюсь... платимо пополам... за пакет 100 грн по 50 грн з носа виходить... і, в принципі, я не проти щоб і ще хтось до нашої спілки приєднався... все одно всю ширину каналу ніхто не використовує...

Profile  

PostPosted: 07 Oct 2013, 13:16 

San-Frankivsko wrote:
а щось типу "домашніх мереж" там є?... ну, коли одне підключення на увесь під'їзд...

Як це?

San-Frankivsko wrote:
або з сусідами якось домовитись... з метою "оптимізації" витрат....

Можливо. На нашій попередній квартирі ми платили 10 доларів хазяїну, єдине що роутер знаходився на першому поверсі, а ми жили на третьому, тому ми мали нормальне покриття тільки в одній з кімнат і сила сигналу була слабенькою.
Інше питання - де знайти таких сусідів, якщо ви їх можете взагалі ніколи не бачити і не знати? Тим більше, люди довго не живуть на одному місці.

Profile  

PostPosted: 07 Oct 2013, 16:02 

Quote:
Як це?

ну це більше в києві було поширено в багатоповерхівках в спальних районах.... умільці прокладали локальну мережу по будинку і потім підключались на якийсь"товстий" пакет... щоб всім вистачило.... получалась кінцевому користувачу оплата втричі нижча ніж напряму підключатись.... а організатор сітки в непоганих плюсах... :)
деякі з таких мереж потім покривали від декількох будинків до цілих кварталів....
правда у них уже все було "по дорослому"... проміжні сервери з логами... обмеження ширини каналу для кожного абонента... шейп для самих злосних... :)

у нас практикують таке в скромніших маштабах.... світч ставиться прямо в коридорі в технологічній шахті (попередньо запаковується в залізну антивандальну коробку)... від якого вже йдуть підключення кінцевим абонентам... ну це в межах одного поверху.... живлення на світч іде по витій парі... мені таку штуку зпаяли провайдерські техніки за сотку :)...

звичайно ж ця система працює тільки при наявності адекватних на голову сусідів....

Quote:
На нашій попередній квартирі ми платили 10 доларів хазяїну

але ж можна не тільки по вайфаю роздавати... а зробити витою парою нормальну розводку кабелів по квартирах...

от завжди дивувало, чому власники кондо чи дуплексів не надають такого сервіу... мали б собі додаткових пару долярів.... за "адміністрування"....

коли куплю собі кондо, обовязково так зроблю.. )))))))

Profile  

PostPosted: 27 Oct 2013, 01:42 

Я так розумію що модем їхній без WiFi... і доведеться ще роутер ставити...

Чи є сенс везти свій роутер?.....чи простіше на місці купити?....

Profile  

PostPosted: 27 Oct 2013, 07:43 

Щодо модема, то це залежить від провайдера. В мого була тільки одна модель, без Wi-Fi. Хочеш - бери, не хочеш - також бери :)
Якщо роутер у вас уже є, то можна взяти. Свій D-link Gigabit Wireless N300 я купив тут за 34.50 $. Якщо купите дешевше - також везіть ))

Profile  

PostPosted: 27 Oct 2013, 09:15 

Справа в тому що роутер уже є.... Продати його тут можна гривень за 100 не більше... і то якщо пощастить.... так що брати з собою буду однозначно...

Profile  

PostPosted: 30 Oct 2013, 16:49 

А вита пара, джеки, обжимні пласкогубці... є таке добро увільному продажу?...

Profile  

PostPosted: 30 Oct 2013, 17:20 

Я в магазинах не бачив, в принципі і не був в магазинах де це може бути. Але eBay наше все. В межах великих міст навіть є доставка протягом дня.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]