It is currently 14 Dec 2017, 16:58

All times are UTC - 5 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
PostPosted: 18 Sep 2013, 05:26 

Допоможіть підібрати якесь бюджетне рішення для новоприбулих.... ;)

дивимось в бік припейду... контрактні підключення поки до уваги не беремо..... :)

наразі розглядаю два варіанта...

1. Image
   http://www.chatrwireless.com/web/chatr.portal?_nfpb=true&_pageLabel=PlanBrowse

2. Image
   http://www.publicmobile.ca/pmconsumer/plans?lang=en&

1. переваги Chat-r очевидні... багато куплених в Україні телефонів і практично всі смартфони працюють в мережі GSM 850/1900... тобто немає необхідності купувати трубку... тарифні плани з безлімітними хвилинами стартують від 20CAD...

за мінус вважаю відсутність нормальних дата-планів... бо 100МБ на місяць це просто смішно...

я вже настільки приріс до мобільного інтернету, що відмова від нього може прирівнюватись до ампутації кінцівки... :)
та і на початках, як нам радять старші товариші, мобільний інтернет може непогано допомогти в плані орієнтації на незнайомій місцевості...

2. Public mobile цікавий тим що тарифні плани починаються від 25CAD (планом за 19CAD можуть користуватись хіба справжні аскети :))... і вже в плані за 35CAD є "Unlimited 3G Data"....

недоліком є те, що стандарт CDMA.... і тому доведеться купувати у них трубку... :(

також не дуже зрозуміло з їхнім 3G Data.... чи дійсно він Unlimited?.... чи не блокують Skype i SIP протоколи... яка реальна швидкість... чи застосовують шейп (обмеження швидкості після використання певного об'єму Мб)...

прошу допомоги у тих то уже має досвід користування одним (чи обома) із вищезгаданих операторів...
в чому на вашу думку їхні переваги і недоліки....

Last edited by San-Frankivsko on 19 Sep 2013, 04:32, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: 18 Sep 2013, 12:46 

Я користуюсь Чат-Р - найдешевший безліміт 25 доларів + податки, виходить 27 з копійками. Нетом не користуюсь, бо дорого і мені не потрібно. Щодо орієнтування - ви чули таке «паперові карти» ? ))) Їх на станціях метро дають безкоштовно. Ну і навіть в Ґуґл Мапс можна завантайити карти для користування в оф-лайні. Єдине, що в такому разі немає функції пошуку за адресою. І одного дня вони в мене повністю злетіли, потрібно було заново вантажити. Але ми терплячі.

Profile  

PostPosted: 18 Sep 2013, 19:32 

Приблизно такої ж думки як і smisha.

Більшість подорожей проходить в метро, а там інтернет не ловить і телефон теж. Дома є інтернет, на роботі теж. Тих 5 хвилин що їдеться автобусом дивлюсь за щоб ухопитись.
Якщо конче хочеться GPS, то купіть собі в Україні щось китайське за 100 долярів і загрузіть туди igo. Правда вже не помятаю коли своїм користувався. Канада велика країна, тому завиключенням кількох вулиць в центрі тут все квадратіш-практіш-гуд.

Єдине чим відрізняюсь взяв собі пакет з войсмейлом за 35 доларів в чатру. З ним знаю що не пропущу дзвінок з пропозицією роботи. І звільняю свої вуха від різних продавців щастя.

Profile  

PostPosted: 19 Sep 2013, 12:25 

Чисто для навігації маю в машині GPS Tom-Tom. Все рівно, якщо кудись треба їхати в незнайоме місце, то спочатку дивлюсь в Ґуґлі де це є. Можна роздрукувати карту...
Краще дійсно заплатити за голосову пошту (на Чатрі додаткових 10 доларів в місяць), ніж за інтернет.

Profile  

PostPosted: 21 Sep 2013, 07:01 

це що ж тоді получається?... що мій "інтелігентний телефон" буде не задіяний?.... :shock:

дружина цього не переживе... у неї взагалі Іпхон 5... :D :D :D

Quote:
маю в машині GPS Tom-Tom.

для цього потрібно мати машину... :)

Quote:
взяв собі пакет з войсмейлом за 35 доларів в чатру. З ним знаю що не пропущу дзвінок з пропозицією роботи. І звільняю свої вуха від різних продавців щастя.

Quote:
Краще дійсно заплатити за голосову пошту (на Чатрі додаткових 10 доларів в місяць), ніж за інтернет

а хіба у Чатра не безкоштовна послуга переадресації дзвінків?.... якщо так, то можна налаштувати переадресацію при "поза зоною", наприклад, на монреальський номер від Fongo... там послуга voice mail безкоштовна... ;)

Profile  

PostPosted: 21 Sep 2013, 08:33 

Войсмейл у чатру 5 доларів 35- це пакет який включає безліміт по всій Канаді.
При переадресаціі треба мати куди переадресовувати) Плюс я войсмейл тут включається після 4 гудків. Можете просто не встигнути підняти трубку. Плюс ввзьмете хоч раз трубку при рекламному дзвінку і отримаєте іх в 10 раз більше. А так невідомий номер, то незадумуючись натискаю на тихо, і потім по залишиному повідомленю дивлюсь чи треба передзвонити. Рекламщики переважно не залишають бо ім важливо розвести на розмову живу людину.

Profile  

PostPosted: 21 Sep 2013, 09:25 

Quote:
войсмейл тут включається після 4 гудків. Можете просто не встигнути підняти трубку.

навіть так?... а я думав що то тільки МТС втіхаря якісь платні послуги абонентам підсовує... :)
ну а взагалі відключити войсмейл не можна? (суто теоретично)

Quote:
При переадресаціі треба мати куди переадресовувати)

Fongo дає номери безкоштовно... я собі вже з десяток нареєстрував... в різних провінціях... :)

до речі... маю парочку гарних монреальських номерів... типу (514) 545-9900... нікому не треба? :D :D :D

Profile  

PostPosted: 21 Sep 2013, 13:23 

Всі послуги є опційними.
Про включення голосової пошти - то навіть якщо в тебе ця послуга не активована, то після кількох гудків твій потенційний співрозмовник чує «На даний момент абонент не відповідає, Ви можете залишити повідомлення. На даний момент голосова пошта не активована». І якщо на кілька секунд не встиг взяти телефон, можна пропустити важливий дзвінок.
А це з Чатру :
Quote:
La Messagerie vocale de base te permet d’enregistrer un message d’accueil personnalisé. Tu peux conserver jusqu’à 10 messages de trois minutes, jusqúà un maximum de cinq par jour.

І потім ще плата за прослуховування повідомлення (в навантаження до абонплати, звичайно):
Quote:
frais de récupération de 25¢ la minute.

Profile  

PostPosted: 21 Sep 2013, 13:36 

Quote:
І потім ще плата за прослуховування повідомлення

Це в плані за 25, в моєму за 35, це безплатно.

Profile  

PostPosted: 22 Sep 2013, 05:25 

Quote:
Всі послуги є опційними

але включити/виключити їх можна самостійно?... Наприклад з меню телефона....

Quote:
навіть якщо в тебе ця послуга не активована, то після кількох гудків твій потенційний співрозмовник чує «На даний момент абонент не відповідає, Ви можете залишити повідомлення. На даний момент голосова пошта не активована». І якщо на кілька секунд не встиг взяти телефон, можна пропустити важливий дзвінок.

це недобре.... а якось налаштувати можна після якого гудка войсмейл включається?

Quote:
Це в плані за 25, в моєму за 35, це безплатно.

ну десятка ніби не багато (якщо на гривню не переводити ;)) .... але на початках, думаю, доведеться кожну десятку рахувати......

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC - 5 hours [ DST ]