Міф про один, єдиний народ, який наче складається з українців і росіян

місце для спілкування на політичні теми
Відповісти
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Міф про один, єдиний народ, який наче складається з українців і росіян

Повідомлення Slav »

Міф про один, єдиний народ, який наче складається з українців і росіян


Путлєр та багато інших росіян постійно повторюють антинаукову, брехливу і фальшиву тезу, що "русские и украинцы -- один, единый народ", яка є покладена в основу так званої "загальноросійської ідеї " ("общерусской идеи").

Коли адептам "загальноросійської ідеї " ("общерусской идеи") показуєш, що у світі існують набагато близькіші та спорідненіші народи ніж українці і росіяни, то їх відразу затикає і вони нічим не можуть заперечити. Наприклад, чехи і словаки, серби і хорвати, румуни і молдавани, турки і азербайджанці, німецькомовні германці Європи, іспаномовні латиноси є набагато близькіші та спорідненіші між собою народами, ніж українці та росіяни і, тим не менше, їх вважають окремими народами.
Чехи і словаки жили в одній державі Чехословаччині, а пізніше розділилися в почали жити а двох окремих державах -- Чехії та Словаччині. В чехів і словаків є дуже близькі мови і культури і при цьому вони себе вважають окремими народами без дебільної претензії один до одного об'єднатися і зіллятися в якийсь один, єдиний народ. Мови і культури в чехів і словаків настільки близькі, що можна вважати, що в них є одна мова і культура. Якщо чехи в словаки майже з одною мовою та культурою є окремими народами, то українці та росіяни з різними мовами і культурами тим більше є окремими народами.

Арабські народи (нації) проживають в окремих арабських державах і не думають об'єднатися в одну арабську державу, ( хоча входять в організацію, яка називається Ліга арабських держав ), хоча колись давно в них була велика єдина держава Арабський халіфат. Деякі їхні арабські розмовні мови сусідніх арабських держав значно менше відрізняются ніж українська і російська мови, і вони користуються одною літератрною арабською мовою.

Вище перечисленні народи не виставляють один одному дурних претензій об'єднатися чи зіллятися в якийсь один, єдиний народ, про який повторює путлєр у випадку ситуації з українцями росіянами. Відповідно тих самих критеріїв щодо вище перечислених народів, які вважаються окремими народами, але які є більше близькішими та спорідненішими ніж українці та росіяни, очевидно, що українці та росіяни є зовсім окремими народами, а НЕ одним, єдиним народом.

Насправді за так званою "общерусскою идеею" стоїть бажання шовіністичних росіян русифікувати українців і перетворити їх у таких же самих росіян, які проживають в Росії. Для росіян українська мова є чужою, вони її історично всіляко гнобили і забороняли. Як свідчать останні історичні події, пов'язані з анексією Криму та війною в Донбасі, росіяни в переважній більшості вороже налаштовані до українців. Вони разом зі своєю "общерусскою идеею" розглядають українців виключно як витратний матеріал, який можна зрусифікувати і перетворити в таких же самих росіян, які проживають в Росії. З тих же самих причин не можна вважати росіян і українців ні братніми, ні дружніми народами. Очевидно, що ні друг, ні брат не буде забирати територію в свого друга чи брата і розв'язувати війну проти свого друга чи брата. Аджеж ідеологічно анексія Криму та війна в Донбасі базувалися на ненависті до України і українців. Так звані "гополченци Донбасса" взяли зброю в руки через те, що, як вони самі виражаються, їх будуть в складі України примушувати говорити українською мовою. В окупованому Донбасі навчання в школах ведеться виключно російською мовою, хоча в окупованому Донбасі проживає приблизно половина українців. Всі дискурси росіян про один, єдиний народ з українцями та їхньою одночасною ненавистю до українців пояснюється двоєдуманням ( двоємыслием -- російською мовою) , коли росіяни мають в голові двоє протилежних за змістом думок. Навіть можна сказати, що для росіян є характерним багатодумання, коли вони вони мають в голові багато різних, протилежних думок.

Їхні російські слова про один, єдиний народ є тільки їхніми порожніми російськими словами. Насправді, вони розглядають українців саме як матеріал, який можна перетворити в таких же самих росіян, які населяють Росію. Якби вони щиро вважали українців з собою одним, єдиним народом, то тоді не було би війни, вони би не вбивали, калічили українців та не руйнували українські міста. Якби вони щиро вважали українців з собою одним, єдиним народом, то вони би самі вивчали українську мову і нею би користувалися. В кращому випадку вони її ігнорують. А дуже часто вони забороняють і нищать українську мову, бо розуміють, що вона є для них чужою, вона їм заважає перетворити, тобто зрусифікувати українців в таких же самих росіян, які населяють Росію. Очевидно, логіка підказує, якщо є один, єдиний народ, частина якого себе називає українцями і говорить на українській мові, то друга частина, яка називає себе росіянами, мала би також вивчати та користуватися українською мовою. Але ми спостерігаємо зовсім протилежне, що підтверджує брехливість та фальшивість їхньої тези про один, єдиний народ. Фактично росіяни своїми діями доводять, що їхня заява " русские и украинцы -- один, единый народ " є міфом, за яким криється їхнє бажання русифікувати українців, тобто перетворити їх в таких самих росіян, які населяють Росію. Це все стосуються не всіх, а переважної більшості росіян.

https://megaross.livejournal.com/22787.html
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Примітивний текст. Повторення, виклад думок на рівні сільського дядька. Щось схоже чути в проповідях Філарета.
Особисто я так розмірковував в дитинстві, ще на початку 80-их.
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
23 грудня 2023, 09:35
Примітивний текст. Повторення, виклад думок на рівні сільського дядька. Щось схоже чути в проповідях Філарета.
Особисто я так розмірковував в дитинстві, ще на початку 80-их.
Примітивний -- це значить дуже простий. Чи не так? Чи ви мали на увазі щось інше?

В чому він неправильний? Якщо так просто пояснювати, то буде дуже доступно і зрозуміло. І в такому вигляді це зрозуміє найбільша кількість людей. Чи ні?

Мені здається, якщо так доступно пояснювати очевидні речі, їх зрозуміє найбільша кількість людей.

Філарет орієнтує своїх проповіді на звичайну масу людей, тому старається, щоб його проповіді буди дуже доступні, добре зрозумілі широкому загалу.

Ви можете написати складний та кращий текст. Напишіть цей текст, щоб у вас вийшло краще.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Писав і не раз.
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
27 грудня 2023, 05:31
Писав і не раз.
Де можна прочитати ці ваші твори на цю тему? Дайте посилання.

Напишіть краще. Я буду тільки радий.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

І тут на форумі теж є
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
27 грудня 2023, 19:10
І тут на форумі теж є
Де є? Можете показати?

В мене є ідея звернутися до історика Сергія Плохія, щоб він написав добру статтю на цю тему. Так виглядає з його публікацій та виступів, що він трохи цікавиться цією темою.

Ви так і не пояснили, що означає слово "примітивний" у вашому розумінні, і що є в цьому поганого, що можна так спрощено пояснювати ці речі, якщо під словом "примітивний" розуміти дуже простий.

Якщо якусь математичну задачу вирішувати за допомогою диференціальних рівнянь, то рішення такої задачі зрозуміє дуже мало людей, в яких є ці спеціальні знання про диференціальні рівняння. А якщо рішення цієї самої задачі дуже просто пояснювати за допомогою арифметичних операцій ( якщо це можливо ), то рішення цієї задачі зрозуміють майже всі нормальні люди.

Виходячи з цього я не можу зрозуміти ваше звинувачення, що цей текст є примітивний, якщо під словом примітивний розуміти дуже простий.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Втомлює прагнення пояснити небажаючому зрозуміти. Серед українців нині вже мало хто в казочки часів кацапської монархії та соціалізму вірить. Час поставив свої умови. Сьогодні москалики гатили по Україні кількома десятками ракет. Піди спитай, хто з дурнуватих хохлів нині москальню братами вважає.
Нинішня війна не ведеться за "братання". Туди куди прийшли кацапи, українське просто нищиться. З бібліотек вилучаються геть всі україномовні книжки. Розумієш? Геть всі. Себто, вже і москальня про "братство" мову не веде. То для чого гелготіти про давно забуті теорії?
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Олесь Вахній писав:
29 грудня 2023, 15:00
Втомлює прагнення пояснити небажаючому зрозуміти. Серед українців нині вже мало хто в казочки часів кацапської монархії та соціалізму вірить. Час поставив свої умови. Сьогодні москалики гатили по Україні кількома десятками ракет. Піди спитай, хто з дурнуватих хохлів нині москальню братами вважає.
Нинішня війна не ведеться за "братання". Туди куди прийшли кацапи, українське просто нищиться. З бібліотек вилучаються геть всі україномовні книжки. Розумієш? Геть всі. Себто, вже і москальня про "братство" мову не веде. То для чого гелготіти про давно забуті теорії?
Ви ж не робили опитування серед всіх українців і точно не знаєте, як тепер більшість українців ставиться до Росії і росіян. І не відомо, як через багато років українці на захоплених Росією українських територіях будуть ставитися до Росії і росіян. Один мені знайомий розказував, що Чечня історично вважала Росію за найбільшого ворога ( archenemy ), а тепер чеченці після багато років російської пропаганди тепер підтримають Росію і разом з московитами воюють проти України. Як він пояснив, це так зробила російська пропаганда з чеченцями. Тому ви не можете передбачити, як будуть ставитися українці до Росії і росіян на окупованих Росією територіях після багатьох років.

Я вважаю, що в любому випадку треба боротися з міфами російської пропаганди. Саме для цього я виклав цей текст.

Якщо ви мені докоряєте, що це примітивно, погано і неправильно, то будь ласка поясніть чому. Зокрема дайте відповіді на мої попередні питання:

1. Що саме ви розумієте під словом "примітивний"?
2. Чому це погано і не правильно?
3. Як це зробити добре і правильно?
4. Де Ви на форумі виклали свої кращі і непримітивні тексти на цю чи подібні теми?

Я ці та подібні питання вам ставив в цій та інших темах в свої попередніх дописах, але ви на них не відповіли, тому ваші докори набагато більше подібні до критиканства ніж до конструктивної критики. Показали би ви свої добрі тексти в інтернеті та літературній газеті, то може я би мав правильну уяву, як це повинно виглядати непримітивно і добре. Я, здається, давно читав якісь ваші статті в газеті "Персонал плюс". Але це було давно і я вже не пам'ятаю про що вони.

Приблизно я можу догадуватись, що під словом "примітивно" ви розумієте дуже спрощено і обмежено. І чому в даному випадку це слід вважати відсутністю знань і логіки, як ви це вище виклали? Це скоріше прояв обмежених знань. Але чому треба вважати, що відсутня логіка? Але все-таки було добре якби ви відповіли на всі мої питання, які я виклав вище. Чи Ви не маєте часу і енергії, щоб відповідати на мої питання?
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Друже, крім нас двох в цій розмові ще хтось присутній? Я не бачу. Ось і вся відповідь. Це нецікаво. Я подавав назву власної статті яка спричинила наслідки. Що я повинен пояснювати?
Примітивно, це гірше ніж просто спрощено. Розумієш? Це всеодно що тобі, вже людині з сивиною почнуть пояснювати призначення ложки. Якою буде твоя реакція? Я розвернувся, в піду. Сподіваюсь, ти також. Не цікаво
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Якщо вам не цікаво, то проігноруйте.

Ви подавали назву статті про Булгакова, яка спричинила наслідки.
Я її знайшов:
Олесь Вахній. «Блекота москвинська»
https://litgazeta.com.ua/articles/oles- ... oskvynska/
Я проаналізую цю статтю і в найближчий час висловлю свої думки щодо неї.

Ваше порівняння моїх тем та питань, про які я пишу, з "використанням ложки" є дуже помилковим. Коли б я знав, що ці теми, про які я пишу, ВСІМ українцям ( і не тільки українцям ) відомі та очевидні так само, як відомі та очевидні навики використання ложки, то я би про них не писав. Я вже писав, що деякі українці під впливом ідеології "загальноросійської ідеї" вже перетворились на росін. Отже вони не знали про це, що я написав. Я впевнений, що використовувати ложку вміє кожний, а правильно пояснювати підняті мною питання -- не кожний. Ви не можете ВСІХ українців судити по собі, бо ви не знаєте, наскільки вони обізнані і як вони пояснюють ці теми і питання, про які я пишу.

Ви прочитайте уважно мої попередні дописи у всіх трьох темах, бо вони є в кінці однакові, а на початку є різні.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1306
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Значний відсоток людей просто байдужі. Їм плювати на ідеї. Живуть гоном за полегшеннями в зиском. Нині я не в Україні і бачу це.
Так само турбує проблема незнання і байдужості, але що ти доведеш тим хто не бажає чути? Я давно, вже кілька років не бачу тих хто в полоні кацапських казочок про нашу близькість і спільність в походженні. Байдужих бачу. Безідейних бачу. Або ж просто заполонений москальською блекотою якими є їхні фільми, примітивні пісеньки, та інші форми масового впливу і зомбування. Я бачу хохлів котрі донині вживають термін "Велика Вітчизняна війна", я бачу лайно котре вітає істот жіночої статі з восьмим березня, я бачу гнид котрі на Новий Рік кличуть "Діда Мороза". Дітям втікачів від війни подавай а не Івасика Телесика або Пінокіо... Але батьки дають Путіна, а на казочки про єдність їм плювати
Відповісти

Повернутись до “Політика”