Концерт навéсні 01.06.2014

концерти, фестивалі, цікаві події у Монреалі та Канаді
Відповісти
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Концерт навéсні 01.06.2014

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Concert navesni
Concert navesni
---
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Як завжди-прва рука не знає що робить ліва
31 травня -відкриття пам’ятника Тарасові Шевченкові на Алеї поетів у місті Квебек
Це велика подія для громади.Багато монреальців які їдуть.Організовані автобуси.ї ті хто їдуть,звісно,на концерт не прийдуть
http://www.chevtchenko-qc.ca/images/invit_UK.2.jpg
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

це точно... Не вперше стикаюся з такою проблемою. От якби всі спілкувалися у одному місці то такого б не було :P можна ще календар з подіями зробити аби вже точно ніхто нічого не плутав.
---
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Тут є сторінка новин, що стосується української спільноти.
http://www.ukrainiantime.com/events.html
Владик
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2014, 20:24

Повідомлення Владик »

Я теж їду в суботу у Кебек , але і звеликим задоволенням і піду на концерт у неділю.І впевнений що всі прихильники Маряни і ті хто вже мав можливість побувати на її концерті лиш тільки чекать щоб знову піти на концерт і насолодитись мелодійним співом під музичний супровід живої музики.
Владик
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2014, 20:24

Повідомлення Владик »

А хто слідкує за подіями в Українській громаді в Монреалі, то знає шо і не так багато є тут концертів на рідній Українській мові на які можна піти подивитися. А в загальному я думаю що хто любить творчість , музику .то той прийде. А я всім вам бажаю гарно провести час і тим хто їде у Кебек на відкриття пам’ятника Тарасові Шевченкові і тим хто піде на концерт" Маряни і Івана Гутич."
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Владик писав:Я теж їду в суботу у Кебек , але і звеликим задоволенням і піду на концерт у неділю.І впевнений що всі прихильники Маряни і ті хто вже мав можливість побувати на її концерті лиш тільки чекать щоб знову піти на концерт і насолодитись мелодійним співом під музичний супровід живої музики.
ну не всі такі витривалі як ви.Я поїду в Квебек і ні сил,ні часу на недільний концерт в мене не вистачить,бо окрім громадського життя ще існує праця та інші обов"язки.
Я не є прихильнецію Мар"яни бо не знайома з її творчостю.І збиралася на концерт тільки з поваги до її брата,який у громаді зробив собі їм"я.
Але організатори концерту не залишили мені шансу.
А в червні концертне життя української громади квітне-бандуристи,Піккардійська терція.Тому організатори мали подумати над вдалим часом цього концерту.Бо людські ресурси небезмежні.І якщо мене поставили в умови вибору,то цей вибір не на користь концерту.І я буду не одна така
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

bubamara писав:Тут є сторінка новин, що стосується української спільноти.
http://www.ukrainiantime.com/events.html
bubamara,"український час" тільки інформує.Він викладає інформацію яку йому надали.А координації в Громаді нема.Це не перший раз відбувається,а іноді ще гірше -декілько заходів у той самий час.І всі,потім,плачуть що людей було мало
Marianna
Повідомлень: 6
З нами з: 26 травня 2014, 22:27

Повідомлення Marianna »

Щирі вітання всім учасникам форуму!
Завдяки організації цього "Коцерту навéсні", власне, я і познайомилася з цим форумом і вважаю це знайомство для себе надбанням.
Читаю коментарі щодо концертної афіші і готова розрішити ці сперечання щодо дат та узгоджень.
Перш за все, варто знати, що при організації концерту є дуже багато факторів, які зумовлюють вибір дати. Важливо, щоб зал, який вибрано для проведення був вільний в день концерту і хоча б день перед тим для проведення репетиції, щоб музиканти і вся концертна група мала цей день вільний ( а це біля десяти чоловік, які задіяні ще в багатьох інших проектах ) і ще декілька організаційних моментів. І при умові їх взаємоузгодження залишається зовсім невеликий вибір дат.
У випадку саме з цим концертом відразу скажу, що 1-ше червня - це єдина дата, яку нам запропонували і яка підійшла музикантам та організаторській групі. Тому, вибрана дата зовсім не є непорозумінням чи неузгодженням, а просто єдиним можливим варіантом.
А те, що для української публіки в Монреалі зараз відбувається так багато всього творчого і цікавого - це прекрасно, і чим більше, тим краще. Бо є вибір і кожен може підібрати собі міроприємство до смаку, до настрою і до душі. І на кожен концерт знайдеться свій глядач!
Відкриття пам'ятника Шевченку - це чудова подія, в якій я беру участь так само, як і Іван Гутич.
Хто буде мати бажання, можливість, сили і настрій прийти в неділю ввечері на наш концерт - ми ласкаво запрошуємо! Але давайте не будемо забувати, що концерт організовується для того, щоб глядачі відпочили серцем і зарядилися гарним настроєм, а нЕ щоб віддати останні сили і когось підтримати. Тому, хто зможе прийти - будемо Вам раді і постараємося виконати головну ціль концерту. А для тих, хто не зможе прийти скажемо, що концерт - не останній. І ми ще будемо мати не одну нагоду зустрітися. Думаю, що кожен наступний концерт буде кращий, ніж попередній, тому все найкраще у всіх нас попереду )))).
Всіх вітаю з цією чудовою весною (моєю першою весною в Монреалі)! Хай вона квітне, додає нам всім сили і радості і непомітно стане літом в серці кожного з нас!
З повагою Мар'яна Гутич.
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Marianna писав: Відкриття пам'ятника Шевченку - це чудова подія, в якій я беру участь так само, як і Іван Гутич.
.
ну ось і чудово!Ми вас там послухаємо.
Не турбуйтесь,хтось у неділю все одно прийде.Всього найкращого!
Marianna
Повідомлень: 6
З нами з: 26 травня 2014, 22:27

Повідомлення Marianna »

До теми "Концерт навéсні"...
Хочу висловити окрему і спеціальну подяку для Адміністратора форуму, який з першої моєї просьби про допомогу відкликнувся, пішов на зустріч і підтримав мене в цьому концертному задумі. Дуже дякую Вам, Ocean7. Хай і на Вашій дорозі зустрічаються такі ж хороші люди, як зустрілись мені і підтримують Вас в Ваших добрих справах, як в свій час Ви підтримали мене.
Marianna
Повідомлень: 6
З нами з: 26 травня 2014, 22:27

Повідомлення Marianna »

Літо вже триває у всій його красі та буянні і залишило позаду Весну-2014 разом з її весняним концертом.
Хочу щиро подякувати всім тим, хто прийшов на наше дійство, особливо тим, хто був в суботу в Квебеку на відкритті пам'ятника Шевченку, а в неділю ввечері відірвався від своїх справ і таки прийшов. Дякую за квіти та аплодисменти, дякую за можливість здійснити це свято, яке я назвала "Концерт навécні"!
Відповісти

Повернутись до “Події”